Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy fiú borotválja a nemi...

Egy fiú borotválja a nemi szörzetét vagy nem szükséges? Ciki ha nincs leborotválva?

Figyelt kérdés
2014. szept. 23. 07:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%

Borotválni nem muszáj, de rendben tartani szerintem alap dolog kéne hogy legyen. Már csak azért is megéri levágni a szőrzetből, mert úgy nagyobbnak látszik a cuccos, "kívánatosabb". A lánynak is kellemesebb orálnál, ha nem kell szőrszálakat szedegetni a fogai közül. Csak ha mély a torka :-)


Azt nem tudom, érdemes -e teljesen leborotválni. Volt olyan barátnőm, aki szerint "férfiatlan" ha nincs ott szőr. Nekem úgy kényelmesebb volt, nem kellett annyit tökölni a vagdosással, de végül kompromisszumot kötöttünk, és rövidre lett nyírva.


Cikinek semmiképpen sem mondanám, ha nincs borotválva. Ez csak rád, és a partneredre tartozik.

2014. szept. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
47%
szerintem az a ciki ha borotvalva van. egy rendes ferfin nem csak ott van szor, hanem masutt is, ha leborotvalja a farka kornyeket, akkor lesz ott egy csupasz folt :) akkor mar az egesz testet borotvalnia kene, de akkor meg eloferdulhet hogy bu*inak nezik :)
2014. szept. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
42%

Férfi csak az arcát borotválja. Másutt csak akkor ha meleg.

30/F

2014. szept. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
53%
Borotválva olyan, mint egy meztelencsiga.
2014. szept. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
38%

Nem vagyok egy bundás típus,nagyon kevés a szőr rajtam.De higiéniai okokból is borotválom,meg a menyasszonyom miatt is,neki így tetszik,meg egyszerűen érzésre is jobb így,és nagyobbnak is látszik.Ha egyszer már lemásztunk a fáról és eszközöket alkotunk akkor használjuk is őket.

F/28

2014. szept. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egész csak az utóbbi két-három évtized őrülete. Sem nőknél, sem férfiaknál nincs semmi szükség erre.

Ha valakinek ez a mániája, tegye meg, de kellene nem kell, s nem ciki, ha nem teszi.

2014. szept. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%
Borotválni nem muszáj, de rendbentartani ajánlott. Ha hajvágóval rövidre vágod a szőrt, azt teljesen jó.
2014. szept. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
44%

"Férfi csak az arcát borotválja. Másutt csak akkor ha meleg."


Hű, sajnálom a barátnődet, hogy a pasijának a lába között őserdő van. Gondolom a hónaljad típusa is már minimum puli.

Szánalmas ez a gondolkodás, hogy csak az tartsa rendben magát aki meleg. Mondom ezt melegként. Ha neked a dzsungel szőrzet megfelel, az a te dolgot, de ezt a mentalitást ne húzd rá másra.

2014. szept. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ahogy neked vagy a barátnődnek tetszik, úgy vágd. Más véleménye nem számít.
2014. szept. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 csabika1971 ***** válasza:
Egyetértek azzal, hogy más véleménye nem számít. Hanem csak az a fontos, hogy te és a párod miképpen álltok a dologhoz. Ha meg éppen ez miatt kérdezed, mert most ismerkedsz. Akkor kis fazon igazítás bőven megteszi, és onnan az esetleges kívánalmak szerint még bármerre könnyen mozdulhatsz.
2014. szept. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!