Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk-lányok! Nektek mi az...

Fiúk-lányok! Nektek mi az első benyomásotok egy amúgy teljesen átlagos kinézetű, orrpiercinges lányról? 18/L

Figyelt kérdés
kort, nemet is írjatok légyszi

2014. szept. 27. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy ott egy lány orrpiercinggel.
2014. szept. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
irigylem, hogy olyan orra van amibe tudott tetetni :) én is szerettem volna mindig, de kihangsúlyozná az amúgy is nagy orromat :D -nem ítélkezem senki felett első ránézésre... (39N)
2014. szept. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmi, főleg ha csak egy kis pöttynyi kő van az orrában, olyan esetekben lehet észre sem veszem elsőre.

19/l

2014. szept. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha egy kő vagy valami apróság van akkor semmi. Gondolom hogy szereti azt a stílust :)

Ha egy b*aszott nagy karika lóg ki akkor: XD

2014. szept. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha 18 évesen van egy orr piercingje, az nem túl sok, de ebből is le lehet venni sok mindent.

Tudni lehet, hogy modernebb a felfogása neki és a szüleinek is.

A többit a párosításokból lehet levonni. Ruha, smink, kiegészítők.

Első benyomásból sok mindent le lehet szűrni, de attól még nem tudom megmondani, hogy ki is ő. Ahhoz inkább meg kell ismernem.

De nem taszítana és semmi hasonló. Így vagyok ezzel már 15 éves korom óta, most 24 vagyok.


Remélem segítettem ;) (és lemaradt, de pasiból vagyok) Bármi kérdésed lenne csak írj privben!

2014. szept. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!