Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kisugárzásomon tudok javítani?

A kisugárzásomon tudok javítani?

Figyelt kérdés

Nem vagyok csúnya, kedves intelligens és okos vagyok, de unalmasnak érzem magam és sosem voltam az aki ha egy új közösségbe kerül egyből megszeretik az emberek.

Vannak ismerőseim akik nem is túl szépek meg nem is okosak de bemennek valahova és megtalálják mindenkivel a közös nevezőt. Szentimentalista embertípus vagyok nagyon rosszul tudnak esni a "poénnak szánt" sértések, a barátaim rám unnak. Nem akarok beszólogatós lenni mint mások és nem akarok kifordulni magamból, más emberré lenni csak szeretném ha lennének kedvelőim,barátaim és nem bántana mindenki. Kijönnék az emberekkel és tudnék barátokozni. Segítsetek légyszives! 16/L



2014. szept. 28. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Bárcsak megehetnélek reggelire; olyan cuki vagy!


Igazából, én úgy tudom, lehet... de hogy pontosan miként, fogalmam sincs. Illetve van, ellenben a Google kutatást ajánlanám, a könyvekkel, tanfolyamokkal egyetemben.

2014. szept. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy javítani tudsz-e, azt nem tudom. Én csak annyit vettem észre, ha alapból jó a kedvem, átlagon felüli, többet mosolygok, nevet, akkor többet megnéznek, többen keresik a társaságomat, tehát próbáld a kedved az elején a napnak, vagy eseménynek mindig feltuningolni kicsit a kedved valahogy, aztán jönni fognak az emberek, és utána már ők tartanak azon a szinten. A módszert neked kell megtalálni, hogy mitől fogod jól érezni magad, de nekem pár pörgősebb zene szokott segíteni, akkor jobb a kedvem, és menni szoktak a dolgok. 18F
2014. szept. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gyaaah,full ugyan ilyen vagyok,nem gondoltam ,hogy lesz még 1 hasonló gondokkal rendelkező ember. :)

Én próbálok beszélgetni az emberekkel,akikkel találkozok,de én is unalmasnak érzem magam,valahogy nem megy az ismerkedés. Rossz dolog,ez tény. Én akár mennyit mosolygok nem használ.

2014. szept. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat és az együttérzést is :) a reggelire megevős komment peddig kifejezetten szívmelegető volt köszönöm, ritkán kapok ilyet!
2014. szept. 28. 17:29
 5/5 anonim ***** válasza:
én is hasonló vagyok
2014. szept. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!