Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézik le azért az...

Miért nézik le azért az embert, mert turkálókban vásárol?

Figyelt kérdés

2014. szept. 28. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Lenézik? :O
2014. szept. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért vannak buta emberek a Földön?
2014. szept. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Pár ismerősöm nincs jó véleménnyel a turkálókban vásárló emberekről...

Félre értés ne essék én NEM nézem le azokat akik többet/olcsóbbat szeretnének vásárolni.

2014. szept. 28. 23:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Pedig a normális turikban tök jó cuccok vannak! Én sem értettem soha ezt a lenézős dolgot...
2014. szept. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

:D

Én a ruháim nagy részét a Promod-ban veszem (köztudottan nem olcsó, de az a stílus jön be) és a másik a Háda ami bejön :D Imádom kombinálni a darabokat, túrok, mászok, kotrok, élvezem.. és úgy látom mások is, akik ott vásárolgatnak. Nekem még sose volt ilyen "élményem" vagy "érzésem" hogy emiatt engem bárki lenézne, vagy én bárkit lenéznék emiatt... eszembe se jutott soha. IQ kérdése talán.

2014. szept. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem nézik le, csak jobb azt mutatni, tehát tagadni, holott maga a lenéző is ott vásárol. Egyszerű pszichológia.
2014. szept. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy lenézik, mostanában kifejezetten felkapott lett turiból vásárolni és elhiheted, hogy nem csak azok mennek turiba, akiknek 'nem telik újra'
2014. szept. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nem is érdekel. Nekem tetszik.
2014. szept. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!