Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Manapság miért számít sznobnak...

Manapság miért számít sznobnak az, aki nem turkálókban vásárol? Inkább kevesebb ruhám van, tovább gyűjtök egy-egy darabra, minthogy mások használt ruháit hordjam! Oké, hogy ki vannak fertőtlenítve meg minden, de akkor sem venném fel!

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Ez sznob lenne?Nem hallottam még róla...Nem kell vele foglalkozni, mindenkinek meg van a saját stílusa mindenben...Valaki itt, a másik meg amott vásárol...Én már csak azért is szeretem jobban a turkálókat/de csak az angolt!/ mivel, amit ott veszek 99%, hogy más csajon az utcán azt a ruhadarabot nem fogom láttni...

Amúgy meg neked meg van erről a véleményed, ahogy látom, szóval nem érdemes akkor másokéval foglalkozni :)!

2009. jan. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké,hogy mindenki ott vásárol,ahol akar,de ha én nem szólom meg őket,akkor engem miért kell azért sznobnak nyilvánítani,mert nem veszem fel mások használt cuccait???
2009. jan. 21. 10:35
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Akkor sznob vagy drágám :D

Nem azért, mert nem vásárolsz turkálóban (én sem szoktam), hanem az indokod...

Ki van mosva, a saját ruhádat is felveszed magad után...

2009. jan. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De az a sajátom...:SAz nem ugyanaz!:S
2009. jan. 21. 13:05
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

nekem rengeteg ruhám van és ritkán vásárolok turiba és nem is költök 2000ft-nál többet egy felsőre sőt 1000körül vásárolok

szerintem nem számit sznobnak nekem semmi bajom nincs a turis cucokkal volt már 1-2 olyan felsőm amit turiba vetem tök jó mindenki agyondicsérték h milyen jó meg hol vettem pedig 200ft volt

nem az számít sznobnak aki lenézi azt aki ott vásárol, szerintem semmi gond nincs vele ha valaki nem akarja felvenni más használt ruháját. van ilyen engem nem zavar. ha mást igen az az ődolga

2009. jan. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%
Nálam a családban sokan ott vásárolnak ,meg ismeröseim is. De én valahogy cikinek érzem ha mekell menjek egy ilyen boltba,azért mert(általában)az van kiirva hogy Angol ruházat nekem az attól még uyanugy használt. Énis tovább gyűjtök pénzt ha szükséges és akkor megveszem magam,igy tovább kiistart,mégis csak uj.:)De én nem hinném hogy ez miatt sznob lennék.
2009. jan. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!