Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pár éve külföldön dolgozó...

Pár éve külföldön dolgozó 20-30as fiatalok tudnak vásárolni kinn lakást vagy pedig hitelt vesznek fel?

Figyelt kérdés

2013. szept. 27. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentol fugg. Az hogy kulfoldon dolgozik nagyon nem jelenti hogy par ev alatt milliokat tud felretenni.
2013. szept. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elvileg tudnának, gyakorlatilag meg a bankok annyi mindent kérnek, hogy nagyon nehezen érhető el.

A kollégám (angol) lassan 10 éve akar lakást venni magának. Tavaly végre összejött nekik a deposit összeg (ami nem kevés) és a bank is elfogadta a kérelmüket. Ahogy viccesen mesélte, még az egészségüket is kitárgyalták..

2013. szept. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4 éve dolgozom Angliában, gyűjtöm a pénzt ezerrel de itteni lakásról egyelőre álmodni se merek mivel itt egyszerűen elérhetetlen árak vannak (300 ezer font egy kisebb lakásért és az árak még mindig mennek felfelé). Hitelt meg nem fogok felvenni (mióta eszemet tudom szüleim mindig a hitelek miatt voltak sz@rban, köszönöm én ebből nem kérek, bármilyen országban éljek is)
2013. szept. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Utolso kicsit felreertette a kerdest. :)

Nem azt kerdezi hogy hitelt konnyu-e kapni.

2013. szept. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocs, 2-esre gondoltam.
2013. szept. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves Digo.

Nem értettem félre a kérdést. A kérdés hogy tudnak-e lakást venni vagy csak hitelt vesznek fel. Azért írtam a hitelt, mert hitel nélkül képtelenség lakást venni. Elég drága itt kint a lakás..

2013. szept. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lakást Magyaro.n vásárolnátok inkább vagy Ausztria vagy albérletben maradtok még egy jó pár évig?
2013. szept. 27. 16:02
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Albérlet. Hollandiában lakom, itt egy falu szélén lévő kis luk méretű lakás is 180 ezer euró. Nagyobb városban fél millió alatt nem találsz lakást. Még ha itteni viszonylatban is jól keresel (10-15 ezer euró / hó), akkor is sokáig kell spórolnod.. azon kivül tudjuk, hogy a vendégmunkások általában nem keresnek jól.


Magyarországon meg minek vennék lakást? Semmit nem ér már az az ország

2013. szept. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dudok Andrásné ***** válasza:
Szerintem akár hol is akarsz élni, most nem érdemes lakást venni, ha csak nincs akkora összeged egyben!!Van ismerősöm akinek nagyon bejött a kinti melo és hitelre vett kint lakást, azt kiadta és maradtak egütt az albérletben!!Persze egy saját kocsija is van már.M.országon egy huszonévesnek akkor van ha drogdiler, vagy futtato!!!!!BOCS de ezt látom, ez a szomoru valoság.
2013. okt. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!