Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Eltűnnek végleg az egyszerű nők?

Eltűnnek végleg az egyszerű nők?

Figyelt kérdés

Mint a legelső képen a visszafogott öltözködésű.


[link]


A második olyan, mintha New Yorkból jött volna. Facebook is tele van ilyen női profilképekkel.


A valóságban is sokat látok ilyet.


A második képen adott neki a ruha önbizalmat, de úgy fog majd viselkedni, amit a ruha sugall. A belső tulajdonsága is megváltozik, vadabb nők lesznek. Olyan kib*tt világban élünk most már, ahol ráerőltetik az emberekre a Westend vásárlást. Így most már vásárolhatsz, jobban megtudja venni a ruhákat, most már így vannak a nők kialakítva, vagyis átváltoztatva, ahogy a piac akarta.


Igaz erre a mondás: A ruha teszi az embert.


A második képen lévő nő meg nem is hozzám illik, vadabb férfiak kellenek ezeknek, "sármosak".


Ebben a világban a pénz lesz a menő, amivel az emberi érték is megváltozik.



2014. aug. 14. 12:35
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Hogy mégjobban értsd, a második képen kihívóbban fog viselkedni a nő, mert kihívő ruhában van.
2014. aug. 14. 12:36
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
Hűha, megint egy önértéki zavarokkal küzdő ember, akit zavar, ha mások többet akarnak kihozni magukból.
2014. aug. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
63%
Mind2 képen egy ronda nő van.
2014. aug. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Láthatjuk, amint a világ felgyorsult. Egyre több olyan nők vannak, akik mintha New York-ból jöttek volna, öltözködésileg. Ez pedig önbizalomként a vadságot is szimbolizálja. Most lehet már azt mondani, hogy a ruha teszi az embert. Kihívő öltözködés, kihívó viselkedés. Úgy fognak pörögni (akik már ebben a modern ruhákban vannak), mint a forgószél. Őket nem fogja érdekelni senki és semmi, ők mindenkit elsöpörnek.
2014. aug. 14. 12:46
 5/20 anonim ***** válasza:
70%
Eltéedtél picit. Ha a nő kihívóbban viselkedik a kihívó ruhájában, akkor az a nő sosem volt szemérmes, egyszerű, visszafogott, hanem csak egy látens, ám gátlásos tucatribi. Az az igazán egyszerű nő,baki tudja magáról, hogy nagyon jó teste van, mégsem alkalmaz olcsó trükköket, mint a szupermini szoknya/nadrág és csöcskidobás, mert nem a testével akarja felkelteni a férfiak figyelmét, szerintem te ilyet keresel és nem olyat, akit szívesen öltözne kihívóan, csak csúnyának érzi magát, emiatt nem teszi. Ne keverd a kettőt, mert nagy csalódás fog érni.
2014. aug. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ehhez társul majd a karrierista világ.
2014. aug. 14. 12:47
 7/20 A kérdező kommentje:
Hasonló képpen képzelem el: [link]
2014. aug. 14. 12:49
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
Erre a kérdezőre szerintem emlékszem. Nemsokára előhozza a keresztény értékeket:D
2014. aug. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom, te hol élsz. De szerintem a legtöbb nő olyan, mint az első kép. (Vagy még olyan sem!)

A második inkább egy alkalmi viselet. Úgy kevesen járnak a hétköznapokban.

A ruha meg a viselkedés sincs olyan egyenes arányban, ahogy írod. Egy feltűnőbben csinos lány is lehet kedves. És a teljesen egyszerű öltözetű is lehet igencsak bunkó.

2014. aug. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
39%

Nem olyan, mintha New Yorkból jött volna, én éltem ott...olyan, mint mondjuk egy budapesti. De egyébként mindkét képen nagyon ronda mázsás lufi van, nem pedig nő. Rákerestél arra, hogy nő, és ezeket a képeket adta ki?:S hülye google...a nő így néz ki: [link]


Rám erőltetik a Westendet, sose járok oda, mert a vidékiek járnak oda vásárolgatni. És egyébként az első képen levő öltözködés sokkal általánosabb, mint a másodikon levő.


És igen, a szép emberek mellé szép emberek valók (bár a második képen továbbra sem egy nő van).

2014. aug. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!