Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenhol ilyen felszínesek...

Mindenhol ilyen felszínesek az emberek?

Figyelt kérdés

Felszínesek, külsőségekért élnek, azért dolgoznak hogy valami tárgyat vegyenek azért, hogy mutogathassák, bizonyíthassák hogy igen, megtehetik hogy ilyenük van stb. És bárhová mennek, egy csomó dolgot azért nem tesznek meg, mert "hogy néz ki?" vagy "mit gondolnak rólam?". Például én az utcán előszedem az ételt és eszem, mert éhes vagyok. Sokan mondják hogy ezt nem illik meg azt hogy "hogy néz ki hogy kajás a szád közben?". Basszus, kit érdekel. Éhes vagyok, eszem.

Csak egy példa volt. Mindenhol egymást nézegetik az emberek és főleg, egymás véleményéért élnek?


2014. szept. 29. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

" kit érdekel. Éhes vagyok, eszem. "


Én meg kanos vagyok és az utcán kiverem, csak néha nem értem sokan sikítanak mikor meglátnak.

2014. szept. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kiemelted a lényeget, kapsz egy pacsit ;)
2014. szept. 29. 16:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Letojom magasról, ki mit gondol rólam, sosem érdekelt (illetve de, általános alsóban) és úgy megyek el az utcán az emberek mellett, mintha ott sem lennének. Nem érdekelnek, nem nézem őket, hidegen hagy a jelenlétük.


Egyébként igen, ha éhes vagyok, eszem. Ha viszket télen a lábam, akkor megállok valahol, leveszem a bakancsot és megvakarom a a lábam. :D

2014. szept. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Rám a sz@rás jött az Oktogonnál.

Letoltam a gatyám,kit érdekel,emberek vagyunk,Ha kell,akkor kell,és egy jó nagyot sz@rtam a villamosmegállóban.

Én sem értem,mért nézegettek az emberek...

2014. szept. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

igen, sajnos a többség ilyen felszínes!


Más szemében a tüskét is észre veszik, sajátjukban a gerendát se veszik észre!

2014. szept. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Rám a sz@rás jött az Oktogonnál.

Letoltam a gatyám,kit érdekel,emberek vagyunk,Ha kell,akkor kell,és egy jó nagyot sz@rtam a villamosmegállóban.

Én sem értem,mért nézegettek az emberek..."


Engem meg egy szúnyog akart megcsípni ugyanott, az Oktogonnál, de három ember is volt a megállóban, én meg tudtam, hogy csapkodni nem menő, ezért inkább tűrtem, hogy szívja a vérem a rohadt kis g*eci. Inkább ez, mint hogy ne legyek menő.

2016. ápr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!