Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak? Hogyan kezeljem...

Becykeee kérdése:

Mit csináljak? Hogyan kezeljem? Nekem is szimpatikus. Ma hozott haza és nagyon fájt a fejem amit megjegyeztem és ő mondta hogy megpusziljam (a taxis) mondtam ooo persze, és erre megpuszilta a homlokom, és teljesen elpirosodtam .

Figyelt kérdés
Ez kb 3 hónapja tart így minden alkalommal tudtomra adja hogy szimpatikus vagyok neki, kacsint kedves megdicsér,de sokat beszélgetünk a kapcsolatáról ő a neten ismerkedett meg a mostani barátnőjével akivel lassan 2 éve lesz együtt de azt mondja valami nem kerek hiányos. A nőnek van egy kislánya az elöző kapcsolatából.Nem tudom mire gondoljak mondtam neki hogy egy tipikus srác aki élni akar a lehetőséggel ha olyannal találja magát szemben, De ő cáfolta. Ő taxis,40 éves férfi én 23 éves nő.
2014. szept. 30. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Járj busszal. "egy tipikus srác aki élni akar a lehetőséggel ha olyannal találja magát szemben" De ha .ugni akarsz akkor legközelebb kínáld meg egy kávéval amikor hazavisz.
2014. szept. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztosan jól írtad a korodat? Amúgy nem tipikus srác, hanem felnőtt ember, barátnővel. Szerintem csak ugrat Téged.
2014. szept. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem inkább tűnsz 13 évesnek. A kérdést sem értem, miben szeretnél segítséget kapni? Mit csinálj? Külső szemlélőként ne hagyd, hogy kihasználjanak, koncentrálj a tanulásra.
2014. szept. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket! Sztem felesleges a másikat kritizálni gondolom ti is voltatok már úgy hogy egy egy szituációban elvarázsoltatok velem is ez van hogy 13 évesnek tűnik talán igen, asszem igaz az a mondás ha valakit 50 évesen talál el az ámor nyila az is képes teljesen nem reális szögben tekinteni a történteket.
2014. szept. 30. 20:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Valóban, a szerelem elveszi az eszünket, akármilyen idősek vagyunk is!
2014. okt. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Várok további kommenteket!
2014. okt. 1. 13:46
 7/9 anonim ***** válasza:
szerelmes vagy belé? na és majd elmúlik... HAHÓ Barátnője van kb ugyanezt csinálná veled is erre készülj fel.
2014. okt. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, meg aztán gyáva embereknek mindig szar kapcsolataik lesznek.
2014. okt. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 I.B.T. ***** válasza:
Szerintem vigyázz!:D
2014. okt. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!