Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek mi lehet a legnagyobb...

Kinek mi lehet a legnagyobb lelki problémája? Fogalmazást kellene irnom:s es nagyon nem tudom hogy mirol irjak.

Figyelt kérdés
Nagyon de nagyon sokat segitenétek vele ha leirnátok böven hogy mit irjak. Egy témáról szóljon! És legalabb fél oldal legyen. A tanár azt mondta hogy pl a szerelem

#fogalmazás #probélmája
2014. szept. 30. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Írj valamit magadról, biztos voltál már szomorú, vagy kerültél olyan helyzetbe, amit nem tudtál kezelni, plátói szerelem, sok lecke, betegség, családi problémák, stb.
2014. szept. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ertem :)) koszonom!
2014. szept. 30. 20:27
 3/9 horbeni ***** válasza:

ha valaki akit nagyon szeret meghal, vagy nagyon megbetegedik

esetleg egy jó barát elköltözése külföldre

2014. szept. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
pl. az, ha nincs önbizalma, mindenkit értékesebbnek tart saját magánál.
2014. szept. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Legnagyobb lelki probléma?


Számomra ez akkor merült fel mikor rádöbbentem hogy a kutya sincs mellettem és napról napra élek barátok nélkül és semmi magánélet nélkül.

Szerintem ez jobb téma.


Akár az én példám is veheted : távkapcsolat, elhagytak a barátok, elhagyott barátom, borzasztó volt egyedül, hogy nem számithattam senkire, depressziós lettem, irtó nehezen másztam ki belőle. Egészségi problémákat is szereztem ezzel, gondolkodásom is pesszimista lett.

2014. szept. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pénz hiánya, magányosság. Ezzel a két témával nem lehet mellélőni. Gondolkozz egy picit, rengeteget lehet ezekről írni.
2014. okt. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A szerelemről hogy ha pl beleszeretsz valakibe,mindennél fontosabb neked,de soha nem lehettek együtt akkor sokat szenvedhetsz. Mivel csak vele lennél boldog,de ő észre sem vesz. Neked ő jelent mindent de neki nem vagy fontos.

Minden nap végig nézed hogy boldog a barátnőjével,és közben te teljesen összetörsz.



Barátságról

ha csalódsz a barátaidban,csak kihasználnak, Amikor segítség kell nekik egyből rohannak hozzád de amikor neked kellene segítség egyik sem ér rá. Elmondasz nekik olyan dolgokat amiket senkinek sem mertél de ők kiröhögnek,esetleg elmondják másoknak.

2014. okt. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ennyit tudok segíteni :D


Ha otthon mindig veszekedés van,a szülők állandóan dolgoznak hogy betudják fizetni a számlákat.így a gyerektől várják el hogy egy csomó mindent megcsináljon,takarítson gondozza a kis tesóit,stb. , amiért általában egy köszönömöt sem kap. Hogy semmi apróságot sem tudnak venni mert kell a pénz ételre,az állandó veszekedések miatt tönkre mehet a szülők kapcsolata és elválnak. Ami után a gyereknek csak még rosszabb lesz,mert állandóan azt hallgatja ahogy a szülők egymást szidják. És otthon senkinek nem tud beszélni a problémáiról,még a barátai sem hallgatják meg vagy ha meghallgatják nem is érdekli őket.Mert nekik csak addig vagy jó amíg te segítesz nekik de ha neked kell a segítség mind eltűnnek. Emiatt romolhat az iskolai teljesítményed ami miatt otthon veszekednek veled. Ehhez még hozzájöhet az is hogy az akibe titkon szerelmes vagy összejön valakivel és neked ezt végig kell nézned. Nincs senki aki meghallgatna,depressziós leszel. Úgy érzed tönkre ment az egész életed és már a jövőt is sötétnek látod. Elveszve vagy egy világban ahol senki nem ért meg. Nem tudod mit kellene tenned. Magányos vagy,ezek a rossz élmények kihatnak a későbbi életedre is, nem fogsz tudni senkiben megbízni,szomorú és magányos leszel.

2014. okt. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát írj a sajátodról. Írnod kell, de be vagy piszkosul parázva, mert nem tudsz, és ettől megőrülsz...
2014. okt. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!