Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnék megváltozni?

Hogy tudnék megváltozni?

Figyelt kérdés
Ahogy beérek a suliba nem tudom mi történik velem, nincs kedvem semmihez néha beülök a padomba és csak ülök és gondoskodok míg a többiek beszélgetnek.. ha társaságban vagyok nem szólalok meg csak nagyon ritkán és ezért piszkálnak :/ ha pedig 2 en vagyok valakivel akkor nagyon jól el lehet velem beszélgetni nem tudom mért vagyok ilyen :/ de szeretnék olyan lenni mint a többiek de akárhogy próbálok nem megy, emiatt nagyon rosszul érzem magam a suliban minden egyes nap és ahogy hazaérek egyből felszabadulok meg teljesen más vagyok, mindig olyan kedvetlen vagyok és nem akarok senkivel barátkozni meg beszélni csak legyen vége a tanitásnak és menjek haza mindig csak erre gondolok :(
2014. okt. 2. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Régen engem is nagyon zavart, hogy ilyen vagyok, pontosan illik rám a leírás ( én is csak kevés ember között beszélek). Ne akarj beállni a sorba, örülj annak amilyen te vagy. Nem kell a Föld minden egyes emberének nagy szájúnak lennie! Többet ér egy jó beszélgetés mint egy nagy társaság vihogása.


Tudom, nem a legjobb tanácsok ezek, de én jobbnak láttam beletörődni, és ilyen maradtam. Sok jó barátom van, mert tudják, hogy nem kotyogom el a dolgokat mindenkinek, és így bármit elmondanak nekem.

2014. okt. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én meg már kb 6 éve ilyen vagyok és sehogy sem tudok megváltozni :/ és csak suliban minden máshol rendes vagyok, pl nyári szünetben elmegyek valahova egész más vagyok meg könnyen megbarátkozok, de suliban.. az már rémálom
2014. okt. 2. 17:03
 3/3 A kérdező kommentje:
de ha különálló vagyok és nem állok a sorba akkor meg egyből senkinek néznek piszkálnak mert én nem akarok velük társalogni meg minden -.-
2014. okt. 2. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!