Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon miért nevettek rajtam?

Vajon miért nevettek rajtam?

Figyelt kérdés
este, tök sötétben kinéztem éppen az ablakon, amikor a szemben lévő járdán észre vettem két srácot, akik engem nézve, (persze közben mentek az úton) kissé nevetgélve pusmogtak. Nem tulajdonítottam ennek jelentőséget, de olyan furcsa érzésem volt. Olyan természetes módon aztán eljöttem az ablakból és behajtottam, mintha épp befejeztem volna a nézelődést. Vártam még elhaladnak. Aztán megint kinéztem, és látom, hogy néznek vissza, és akkor már hangosan nevettek. Az állam is leesett. Mint írtam sötét volt már, a lakásban is, csak a háttérben, az előszobában égett a villany, vagyis szerintem igazándiból sokat nem láthattak belőlem. Egy egyszerű otthoni ruha volt rajtam, szóval semmi különös. Most szerintetek ezen mi nevetni való lehet? Egyébként utcán is volt már olyan, hogy megmosolyognak, nők, férfiak egyaránt. Nem tudom miért, hiszen egy szép arcú, helyes lány/nő vagyok. Csinosan, nőiesen öltözöm, de semmi extra, vagy kihívó dolog. A hajam is egyszerű fazonú. Olyan is előfordult már, hogy férfiak (de nők is) autóból kiröhögtek. A férfiak összesúgnak, aztán elkezdenek röhögni gúnyosan. Férfi gyülekezet előtt sosem szerettem elmenni, mert akkor mindig ment a szöveg, meg a röhögés. A mellettem elmenő bálna alkatú, előnytelen öltözetű (mindene kinn van, lóg a hája) nőt figyelembe sem veszik, rajtam meg nevetnek. Persze nem azt akarom mondani, hogy bárkit is ki kellene nevetni, (mert én nem ilyen vagyok, mindenkit elfogadok olyannak, amilyen) de akkor miért pont engem. Az biztos, hogy nem képzelődöm, mert egyértelműek a jelzések.
2014. okt. 4. 10:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Velem is előfordult, hogy kiröhögtek és teljesen értetlenül álltam én is, csak én férfi vagyok. Sajnos velem sem egyszer fordult elő, de az okát nem tudom. Az eddigi párkapcsolataimban a partnereim vonzó nők voltak, egyszerűen ötletem sincs, hogy mi miatt lehet, mert nem vagyok csúnya, izmosabb testem van, karakteres, férfias arcom.

Tanácsolnám, hogy ne foglalkozz velük, mert csak rombolja az önbizalmad, de tudom, hogy mennyire zavaró, mert fogalmunk sincs, hogy miért nevetnek. Azt tudnám esetleg tenni, hogy kívülállóként megmondhatnám a véleményem, ha mutatsz nekem képet magadról, és őszintén leírok mindent. De ha ez így teljesen idegenként nem menne, válthatunk pár privát üzenetet itt, és válaszok egyből, ha lesz rá időm a nap folyamán.

2014. okt. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!