Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszem azt, hogy mindig...

Miért hiszem azt, hogy mindig rajtam nevetnek? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
pl munkahelyen ha a kollégáim nevetnek vmin de nem hallottam előtte a beszélgetést akkor mindig úgy érzem h rajtam nevetnek, vagy ha egy társaság előtt megyek el és pont nevetnek akkor is úgy érzem és nagyon rossz. amikor kamasz voltam is gyakran éreztem így de az az idő már elmúlt egy ideje. roppant zavaró és fogalmam sincs mitől van vagy h mit tegyek ellene.
2014. júl. 31. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Irány a pszichiáter, ez paranoia. Ezt kell tenni.
2014. júl. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Beauvoir ***** válasza:
100%
Szerintem ez akkor szokott előfordulni, amikor az ember saját magával nincs megelégedve. Lehet, hogy az önbizalmaddal van csak gond. Én ezt magamon is észrevettem már. Amikor nagyon rossz napon van, és minden hibát észreveszek magamon, olyat is ami nincs, és egyáltalán nem vagyok megelégedve magammal, hajlamos vagyok azt hinni, hogy ha röhögnek, azt a rovásomra teszik.
2014. júl. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is sokszor vagyok így :/

Nekem néha mikor rohadt fáradt vagyok akkor üldözési mániám is szokott lenni.

Nagyon gáz, de volt már olyan hogy egy rohadt kemény nap után belekötöttem egy járókelőbe aki felnevetett nem messze tőlem egy haverjával egy ilyen bárszerűségnél.. Odamentem és durva hangon megkérdeztem hogy "Mi olyan vicces rajtam?" ő mondta hogy semmi, nem rajtam nevetett aztán rájöttem mekkora egy f*aszfej vagyok, mert egyáltalán nem voltak bunkók még így sem és kértem mindhármunknak egy sört. Bocsánatot kértem és mentem tovább. Még mindig szégyellem magam, de abban a pillanatban úgy ki voltam idegileg hogy teljesen jogosnak éreztem az egészet.

2014. júl. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!