Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Letezik olyan hogy valakinek...

Letezik olyan hogy valakinek nincs szemelyisege?

Figyelt kérdés
pl nincs sajat stilusa (hanem pl talanozik egy embereel es felveszi annak stilusat/viselkedeset es ez minden embernel valtozik) ? van olyan akinek nem fejlödik ki a szemelyisege?
2014. ápr. 7. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Nem, nincs.

De a legközelebbi lehetőség, ami ebbe besorolható: szociopaták.

2014. ápr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem ez attol is fugghet, hogy hany eves az illeto.

Kamaszkorban, amikor keresi magat, probalja kialakitani a sajat felnott szemelyiseget, elofordulhat, hogy kulonbozo tarsasagok mashogy hatnak ra es vagy azert mert probal nekik megfelelni,vagy mert meg nem talalta meg igazan onmagat, jobban idomul a kornyezetehez, felveszi a szokasaikat..

Ha felnottrol van szo, akkor mar mas a helyzet, nekem is az jutott eszembe, mint az elso valaszadonak, hogy szociopata.. Sajnos nekem is volt dolgom egy ilyen emberrel (akkor 36 eves felnott ferfi volt), egy evig volt kozom hozza,de meg ez utan se tudtam rajonni milyen lehet a szemelyisege,minden kornyezetben szoges ellentete volt a tole altalam megszokottnak,meg komolyabb kerdesekben is teljesen mashogy velekedett eltero korokben,kesobb allt ossze a kep,hogy mindig azt mondja,amit a beszelgetopartnere szerinte gondol .. Azota se tudtam megerteni mi vezerelhette, bar a legvaloszinubb, hogy egyeb problemai is voltak.

2014. ápr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem több is van :D
2014. ápr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!