Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik egy beszólás miatt vérig...

Akik egy beszólás miatt vérig sértődnek és le akarnak koptatni azok túlérzékenyek, vagy igazuk van?

Figyelt kérdés
Ismerkedés stádiumban, amikor még nincs semmi haveri, baráti kapcsolat. Beszólás amiatt, mert fent láttam és nem írt vissza.
2014. okt. 9. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Neked az nem jut el az agyadig, hogy attól, mert valaki éppen online, nem jelenti azt, hogy csevegni is akar vagy ténylegesen ott ül a gép előtt...
2014. okt. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Elsőnek igaza van, nem kell ennyire ráakaszkodni az emberekre és számon kérni őket. Az okostelefonok korában sokan vannak, akik mindig online vannak (én is ilyen vagyok). Csak épp a facebook azt nem jelzi ki, hogy a személy nyakig van a mosogatószeres vízben és zsíros edényeket súrol, gyakorlaton van, wc-n ül vagy éppenséggel bármi mást csinál.
2014. okt. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Ha ráírsz valakire, ne írj tovább semmit, míg nem válaszol. Ha napok múlva sem válaszol, akkor se írj neki többet. Fogadd el, hogy nem mindig tudnak az emberek rögtön válaszolni és ne szólogass be ezért. Aki egyáltalán nem válaszol, azt hagyd békén. Többet tanul belőle, mintha nekiállsz beszólogatni vagy veszekedtek ezen. Legközelebb majd figyelmesebb lesz, ha akar valamit.
2014. okt. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Részben egyet értek az előttem szólókkal, de azért hozzátenném, hogy egy normális ember ilyenkor elmondja, h nem ér rá vagy most nincs kedve
2014. okt. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát de hogy mondjam el, hogy éppen nem érek rá, ha mondjuk tárgyaláson vagyok három óra hosszáig? Folyamatosan megy a net a telefonomon, ergo folyamatosan azt jelzi ki a face, hogy elérhető vagyok, holott ez közel sincs így. Ha épp tárgyalok, és valaki rám ír, akkor ha a feje tetejére áll és úgy pörög akkor sem fogok tudni neki visszaírni, mert nem vagyok abban a szituációban.
2014. okt. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!