Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van enyi bunkó modortala...

Miért van enyi bunkó modortalan beszólogatós ember gyakori kérdések.hu oldalon. Normálisan kérdezek beszólnak rögtön meg bántanak és a kérdésemre választ nem kapok. Mért van ez?

Figyelt kérdés

2014. júl. 19. 16:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Valahol keménynek kell lenni, ha az iskolában elnyomják a sok gyereket:)
2014. júl. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
nêvtelenül mernek nagyszájúak lenni. valahol ki kell êlni magukat
2014. júl. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Mert nem "normálisan" kérdezel, hanem pl. hülyézed őket, fenyegeted őket - vagy egyszerűen akkora badarságot mondasz hogy naná hogy kiröhög egy ötödikes is.
2014. júl. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
Igaz :)meg aki ottholvel van nyomva,vagy magànyos,csalodott az itt ėlvezi ki magàt ha màsokkal vitàba szàllhat...önėrtėkelėsėl van problėmajuk!!!ės nem a kėrdezönek vàlaszolnak,hanem egy hozzà szolàst felül biràljàk :):)de egyebkent az ilyet nem szeretem!!
2014. júl. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
Több elméletem is van erre. Valószínűleg azért vannak ilyen bunkó válaszolók, mert folyamatosan nyomás alá vannak helyezve, mindennapos stressz éri őket (alacsony fizu, nem jön ki jól valakijével, megbántották, szűz vagy csak szimplán ezzel kompenzálja azt, hogy ő semmire sem viszi). Az ilyen emberek vagy unatkozó gyerekek, akiknek nyáron ugye nincs jobb dolguk, nincs iskola, ráérnek hülyeségeket írni. A másik lehetőség az, hogy papíron ezek felnőtt emberek (akár a 30-40 éves korosztályból is) akik tipikus otthonülő, munkanélküli léhűtők, akik ennyi idősen is anyucival élnek, aki eltartja őt. De olyanról is hallottam már, hogy valaki azért ilyen, mert a párkapcsolatban igazi papucsférj. A lényeg az, hogy valami zavarja őket, düh gyülemlik fel bennük, amit ilyen bunkó válaszok kinyilatkoztatásával adnak ki magukból. Ezzel nem védeni akarom őket, mert ettől függetlenül még nem kell így viselkedniük. Az ilyenek amúgy tipikus gerinctelen emberek, akik az interneten nagylegények, de a valóságban ha négyszemközt lennétek, akkor köpni, nyelni nem tudna.
2014. júl. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
3 válaszadó úgylátszik megint velem foglalkozik hogy én milyen vagyok. Én a kérdésemre szeretnék választkapni nem arra hogy én milyen vagyok. Mongyuk magad is minősíted hármaska ha beszólogatol.
2014. júl. 19. 17:14
 7/12 A kérdező kommentje:

privibe ne fenyeges 3 ka gerinctelen vagy. Meg a többi is az

az internethősének hiszik magukat azért szólnak be 1-2-4 válaszadó köszönöm szépen a véleményetek. Mostmár sokat segítetetek , innetől kezdve nem reagálok az ilyen gerinctelen ugatos kutyákra mint a 3 ka aki privibe fenyeget meg a többi ilyen nyomorékra. úgy hogy ha ezután érkezik ide vagy privibe valami szídalmazás valami bántás komment azt isten jól megveri de én nem válaszolok mert bölcsebb lettem hála 1-2-4 es válaszolónak. Köszönöm szép napot nektek - Hármaska meg búcsúzóul: Égesd magad a beszólogatásaidal de én már leszarlak. pápá. :D

2014. júl. 19. 17:18
 8/12 anonim ***** válasza:
44%

Oké, akkor RÁGALMAZÓ kérdező, TE ROHADT KUPAC S**R, én nem fenygetlek privátban G**ILÁDA, ha fenyegetnék azt megteszem nyíltan.


Arról regéltem neked mucus, hogy NORMÁLIS REAKCIÓKAT KAPSZ a primitív viselkedésedre!

2014. júl. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
52%
Már csak rosszabb lesz! Vagy kitiltanak,vagy kipiszkálnak! Hagyd el az oldalt!
2014. júl. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%
Kėrdezö,figyelembe se ėrdemes venni..... ilyen beszologatos kommik kėppes sajàt magàval is összeveszni!!:)
2014. júl. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!