Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudok beszelni. A munkahel...

Nem tudok beszelni. A munkahelyemen mindenki furcsan nezz ram mert egesz nap hallgatok, a szunetekben egyedeul vagyok mindig es ott is csak engem bamulnak. Vajon mit gondolhatnak rolam?

Figyelt kérdés
2014. okt. 11. 18:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
csak ha kerdeznek akkor beszelek. maganyos vagyok nagyon szeretnek enus beszelgetni de nem tudok csak kerdesekre valaszolni
2014. okt. 11. 18:45
 2/12 A kérdező kommentje:
amugy en mindig ilyen voltam kis koromban folyton azt mondogattam magamban hogy nincs mit mondjak nincs mirol beszeljek mit mondjak
2014. okt. 11. 18:47
 3/12 anonim ***** válasza:
Azt gondolják, hogy zárkózott vagy.
2014. okt. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
fiú-lány-egyéb?
2014. okt. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Biztos van valami amiről tudnál beszélgetni, én se beszélek sok mindenkivel, csak 2-3 emberrel, de velük elvagyok, menj oda valakihez aki szimpi és kérdezd meg hogy szeretsz-e xy-t csinálni vagy akármi, ami téged is érdekel.
2014. okt. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg először interneten nyitni az emberek felé, itt ismerkedni, erre van például kismillió chates oldal, akár regisztráció nélküli, névtelen is, itt törekedj arra, hogy feldobj különböző témákat, és figyelj a beszélgetőpartnered reakcióira, az ő témafelvetéseire, és utána pedig a munkatársaiddal is szóba elegyedhetnél, biztosan nem lennének elutasítóak, ha beszélgetést kezdeményeznél.
2014. okt. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem tudok beszelni nem jut eszembe semmi sem. raadasul irasban sem. atok ul rajtam vagy mi
2014. okt. 11. 19:02
 8/12 anonim ***** válasza:
Kor-t + nem-et írhatnál, amúgy velem is ez van, de van pár olyan ember akivel tudok dumálni, és olyan is akivel egyáltalán nem.
2014. okt. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyébként mit dolgozol? Előző vagyok.
2014. okt. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Milyen témák érdekelnek?
2014. okt. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!