Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudok beszelni. A munkahel...

Nem tudok beszelni. A munkahelyemen mindenki furcsan nezz ram mert egesz nap hallgatok, a szunetekben egyedeul vagyok mindig es ott is csak engem bamulnak. Vajon mit gondolhatnak rolam?

Figyelt kérdés
2014. okt. 11. 18:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A milyen volt a hétvégédet sokszor be lehet dobni. Megtudsz dolgokat a màsikról és később van miről beszélni.
2014. okt. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hasonlóan vagyok én is és az segít ha nem görcsölsz rá. Ha megpróbálsz nem arra koncentrálni, hogy mondj valamit. Egész jól haladok már gyakran élőben is sikerül elbeszélgetnem emberekkel igaz egyelőre csak viszonylag kevés dologról, dehát ha feldob témákat akkor megy úgy. Amúgy is a beszélgetéshez is két (vagy több) ember kell nem csak 1.


Látom se élő szóban sem írásban nem megy neked a dolog. Na és gondolatban később mikor egyedül vagy és átgondolod mit is mondhattál volna? Nekem az mindig ment, olyan társalgásokat vagyok képes elképzelni a fejemben, hogy órákig is képes vagyok csak feküdni az ágyon és lökni a sok vicces vagy komoly dumát bármiről. Élesben ez nem megy viszont esetleg lehet, hogy segítene rajtad, hogyha neked is eszedbe jutnak később jó mondandók, hogyha keresnél egy olyan beszélgetőpartnert aki tudja, hogy ilyen vagy és szeretnél változtatni rajta (feltéve ha tényleg szeretnél) és gyakorolná veled előbb írásban aztán esetleg élőben is. Sőt aki tudna tanácsot adni mi az amire beszélgetésnél figyelj oda, hogy a partner érdeklődését fenntartsd. Ilyen praktikák jól jönnének nekem is. :O

2014. okt. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!