Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mit csináltok a szabadidőtö...

Ti mit csináltok a szabadidőtökben, amikor egyedül vagytok otthon?

Figyelt kérdés
Légyszi nemet és kort is írjatok

2014. aug. 4. 19:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Neten lógok, mint most.

19/F

2014. aug. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Olvasok.
2014. aug. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Kb. ilyenkorra vagyok kész a házimunkával, aztán olvasok, netezek, filmet nézek amíg nem ér haza a párom. Hétvégén van egy kicsit több időm, de akkor meg általában nem egyedül vagyok itthon.

35/N

2014. aug. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Olvasok, filmet nézek, játszok a macskákkal vagy kutyákkal^^ De legtöbbször írok:)
2014. aug. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

chatelek/telefonálok, netezek (leginkább tumblr és weheartit), olvasok, filmet/sorozatot nézek, írok (verset, novellát stb.), tornázok/erősítek (mondjuk ezt filmnézés közben is mindig szoktam :D), vagy ami éppen eszembe jut...de általában nem vagyok itthon.

15/L

2014. aug. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%

Mindig kitalálok valami marhaságot, és ezután beszélgetek az új barátaimmal (mentősök,orvosok,nővérek,szobatársak a kórházban).Múlt héten a háztetőről akartam bungee jumpingolni, csak rátekeredett a kötél a kezemre, és eltört..

Tudom kicsit morbid, de én így érzem jól magam ha egyedül vagyok (szerencsére ilyen nem sokszor van).Ha épp nincs kedvem összetörni magam, akkor gépezek,netezek,zenét hallgatok, edzek.

2014. aug. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Olvasok,netezek,zenét hallgatok,estleg filmet nézek.

21/F

2014. aug. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
hörivel játszom, angry birds, olvasok, netezem, sütök, főzök, takarítok, mosok, mosogatok stb.:) 26l
2014. aug. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Modellezek,barkácsolok,és néha kézimenyasszony.
2014. aug. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szia,főzök,mosok,takarítook,kertészkedek,barkácsolok,bútorokat újítgatok,olvasok,kutyát tanítgatom,netezek,futni járok,szomszédolok,új recepteket kísérletezek,családot látogatok,telefonon lógok,bringázok,

Ma épp a falról spakliztam a régi festéket,meg a szomszédnak segítettem szilvát verni,aztán peca.

2014. aug. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!