Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem idegesítenek ezek...

Titeket nem idegesítenek ezek az emberek?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány az osztályban aki nagyon irritál. Tavaly vettenekegy iphone 4-et. Ezzel még nem is lenne baj. De agynagyon szegények. Eddig még egyszer nem voltak nyaralni, a kocsijuk szét van menminden ruhája a kíbaiból való, egy 2 szobàs házban laknak 5-en, a táskája 3 helyen szétszakadva stb. Szóval nem élnekvalami fényesen . Oké, megértem. De akkor miért kell a gyereknek iphone? Csak szerintem szánalmas ez az egész?
2014. okt. 1. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a véleményedet tartsd meg magadnak, különben könnyen ellenszenvessé válhatsz a többiek szemében... Szerintem minden normális felfogású ember rossznak tartaná ezt a fontossági sorrendet, mint ahogy te is. Ne foglalkozz ilyen emberekkel, és nem ér ez annyit, hogy esetleg egy kicsit is feljebb menjen a vérnyomásod - az ő dolgok. Legyen fontosabb a belső szépséged és ne gonoszkodj :)
2014. okt. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem az irritál, hogy nem tudsz helyesen írni.
2014. okt. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem is jobban irritál, hogy nem tudsz helyesen írni. Azt, hogy mások mire költik a saját pénzüket az nem érdekel. Attól, hogy 2 szobás házban él, kínai ruhákban jár, még lehet egy rendes csaj. Az meg miért fáj neked, hogy a lánynak mondjuk az Iphone volt a szíve vágya, és a szülei meglepték vele?
2014. okt. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem szegények, csak elhanyagolja magát.

Amúgy meg, felőlem akár kaviárt is ehet minden nap.

Ami engem irritál az az, amikor a család segélyeken tengődik, de cigire mindig van, az apa meg a kocsmában van egész nap, dolgozni egyik sem akar, de várják a segítséget. Na látod, ez irritáló, mert más adózik egyre többet, hogy egyre többen éljenek ingyen.

2014. okt. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

iPhonet is hamisítanak, honnan tudod, hogy az nem egy olcsó hamisítvány?


Az viszont szörnyű, ahogy ítélkezel mások fölött, főleg egy olyan gyerekről aki szegény családba született, ami nem az ő hibája.

2014. okt. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 I.B.T. ***** válasza:
100%

kérdező te vagy már egy idióta balf**sz. És ha összespóroltak neki egy telefonra akkor mi van?

A problémádra vény nélkül kapható gyógyszerek:

-helyesírási/nyelvtan könyv

-felismerni a szegénység mibenlétét

2014. okt. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Te vagy az idegesítő a nyelvtanoddal,meg az irigykedéseddel!

Az osztálytársad esete pedig derítő..Megkapta azt amire vágyik,még annak ellenére is,hogy szegények.Szerencsés a lány,hogy ilyen jó szülei vannak..

2014. okt. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ő pénzük. Hagy csináljanak vele azt amit akarnak. Ha így tartották jónak hogy elköltsék akkor jól tették!

Te mit szólnál ha én megmondanám hogy mit vegyél azon amit megkeresel?

2014. okt. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!