Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kötődésre való képtelenséget...

Kötődésre való képtelenséget válthat ki fizikai betegség, gyermekkori nehézségek? Mitől lesz valaki szociopata?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akibe beleszerettem. Áprilisban ismerkedtünk meg, közös ismerõsök révén egy házibulin. Rögtön simulékony, kedves, megnyerõ és elbûvölõ, okos volt. a buli után felvettük a kapcsolatot facebookon. Hónapokig írt rám rendszeresen, hasonló modorban mint a bulin. Ezalatt 1x, 2x megkérdezte mikor találkozunk, de én kitértem elõle (nem akartam kapcsolatot). Amikor elõször kérdezte, azt mondta õ sem akar kapcsolatot, de ha van kedvem, találkozhatnánk. közös barátainktól kirábban már hallottam, hogy sok lányt elbûvölt, majd otthagyta max 3 hét múlva, így részben sokáig ezért sem mentem bele. júliusban azonban egy újabb közös talàlkozó során megint randira hívott (ezen a napon hirtelen nagyon megtetszett, mert jóképû is, és jóideje ismerkedtünk) és igent mondtam. a randi tökély volt, mindent tökéletesen megszervezett, és nagyon jól éreztük magunkat. Volt csók, ölelkezés. Azután egy darabig még nagyon kedveseket írt csurrantott méz módjára, de nem jött össze újabb randevú. Miután éreztem hogy gáz van, megírtam neki h nagyon kedvelem és többet szeretnék. Emlékeztetett, hogy nem akar barátnõt, és azt is, hogy van egy lelki állapota ami miatt nem tudja teljesíteni amit egy barátnõ elvár. nem tudom mi lehet ez, de leírom milyen a srác. Ezek valós tények:


Jóképû, okos, egyetemista, lehengerlõ modora van társaságban, tudja hogy kell bánni a nõkkel, Állandóan le kell kötnie magát, Rengeteget mozog és tanul, nagyon keveset és felszíneset kommunikál a barátaival és mindenkivel, szinte sosem ér rá senkire, nem lehet sokat tudni róla h mit csinál,néha nincsenek arckifejezései csak üveges szeme, rengeteg felesleges energiája van, anyukájával ingerlékeny, rengeteget utazik, néha ködösítve beszél, Édesapja gyerekkorában elhagyta õket hosszabb idõre, bátyja pánikbeteg, õ maga meg súlyos idegi és mozgásszervi problémában szenvedett egy bõ évig.


Lehetséges hogy képtelen kötõdni és szoros kapcsolatot kialakítani az õt ért nehézségek miatt?



2014. okt. 16. 19:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez alapján nem hiszem, hogy ne tudna kötődni. Csak nem akar, mint ahogy jelezte is, kalandokat akar, ennyi.
2014. okt. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!