Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van rá esély, hogy újra olyan...

Van rá esély, hogy újra olyan lesz mint régen?

Figyelt kérdés
Van egy barátom akit gyerekkorom óta ismerek és az egyik legjobb barátom volt,jobban tiszteltem mint a testvérem.Nagyon rendes és intelligens gyerek volt,segített mindenkinek ahol csak tudott és mindig odaállt a barátai mellé,ha kellett.Két évre külföldre mentem dolgozni és most szeptemberben jöttem haza.Az első pár hónapban napi szinte beszéltünk fb-n meg skypen és sokszor öntött lelket belém,de egy idő után már nem tudtam sehol elérni.Időközben kifogott pár rossz csajt,féreg havert és a szülei elhaláloztak egy balesetben.Mára teljesen megváltozott,mintha eltűnt volna a lelke.Megszakította minden ismerősével a kapcsolatát,különféle csalásokból él,könyörtelenül átver és lehúz bárkit.Szerintetek lehet még olyan mint régen,vagy végleges a változás?
2014. okt. 18. 13:36
 1/1 anonim válasza:
Mindenkit meg lehet változtatni ha elég okot adsz neki arra hogy változzon. Viszont az ok az mindenkinél más idő és nyomás után ad lehetőséget a változásra. próbáld meg visszahozni azokat az időket amikor minden rendben volt, tudom a szülei... de nekem is van pont egy ilyen barátom és ő visszatért önmagához, ugyan mi még csak tinik vagyunk. :)
2014. okt. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!