Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély rá, hogy olyan lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá, hogy olyan lesz mint régen? Mi lesz így ebből?

Figyelt kérdés

A barátommal 5 éve vagyunk együtt, 2 hónapja költöztünk össze albérletbe. Ő már 4 éve dolgozik, én még pályakezdő vagyok, jelenleg nem dolgozok, de folyamatosan keresem a munkát. Emiatt vannak veszekedéseink, mert "övé a lakás", hát csak az én szüleim iszonyatosan sokat segítettek, többet adtak bele a lakásba, mint ő (egyedül élt az anyjával, aki nyugdíjas). Na de nem is ez a lényeg, hanem ő munka után beül a számítógép elé, és ennyi. Semmi kedveskedés, spontanitás, hanem csak az észosztást kapom tőle mostanában. Húzom fel a tiszta ágyneműt meg ágyazok, és bejön, hogy én szedjek neki kaját, meg ha pl vasalás közben megéhezek és megeszek egy banánt, akkor már megint jön, hogy miért hagytam félbe, miért nem csinálom. Ha felmosok és direkt szólok, hogy ne menjen be, amíg nem szárad fel, csak azért is bemegy... Egyszer már annyira összevesztünk emiatt, hogy én hazamentem anyáékhoz 3 napra. 3 nap alatt egy gyufaszálat nem tett keresztbe, minden úgy volt, ahogy hagytam... Akkor megígérte nekem, hogy rendet fog tartani maga után (sose kértem azt, hogy főzzön, mosson, takarítson, mivel én még nem dolgozok), mert ha én az asztalon hagyok egy poharat, akkor már ugrik, hogy én azt miért nem mostam el, stb, de ha ő a szemetet (sörösdoboz, fültisztítópálcika, kajás-zacskó, stb) hagyja az asztalon vagy a gatyáját a földön, az rendben van szerinte...


Csak azt nem tudom, hogy mi lesz akkor, ha majd én is dolgozni fogok? Meg fog változni? Ki fogja venni a részét a házimunkából? Mert az biztos, hogy munka mellett én ezt nem fogom csinálni...


24/N és 26/F


2014. szept. 10. 09:28
 1/2 csabika1971 ***** válasza:

Hát ha most ilyen, később sem számíts túl sok jóra.

Persze az ember változhat. De ahhoz általában valami súlyos dolognak kell történnie ami észhez téríti, és nem az, hogy a másik fél is elkezd dolgozni.

Mert ő ezt nálad láthatóan természetesnek veszi, azután is annak fogja és el is várja. Bár ő biztosan nem értene velem egyet.

2014. szept. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Trafó1 ***** válasza:

Nem fog megváltozni és jobb sem lesz, költözz haza, és keress egy ujj pasit.

Ezt én mondom egy pasi.

2014. szept. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!