Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Korábban nagyobb melleim...

Korábban nagyobb melleim voltak (nem nagy, de a mostaninak kb. kétszerese), de aztán fogyókúra miatt lefogytak. Ha most újra rendesen eszem van rá esély hogy újra olyan lesz mint régen? 16/L

Figyelt kérdés

Tudom , nagyon nagy hibát követtem el azzal , hogy fogyóztam. 12 évesen kezdtem , akkor még nem is érdekelt ,hogy mekkora a mellem ,csak az hogy minél soványabb legyek. Pedig amikor kövérnek láttam magam , akkor sem voltam kövér csak teltebb mint gyerekként. Lefogytam , a mellem teljesen lefogyott majd abban a korban amikor nőnie kellett volna nem tudott , mert nem ettem eleget.

Van rá esély ,hogy olyan lesz mint régen volt? vagy szednem kéne mellnövesztő tablettát? Azt olvastam valahol , hogy azoknál segíthet akiknek nem genetikailag kicsi a mellük. Az én esetemben segíthet ?


2013. júl. 31. 16:51
 1/2 anonim válasza:

Ha az fogyott le először, akkor sajnos valószínű hogy hízásnál oda jön majd a zsír utoljára.


Ne keseredj el, a mell nem minden. Egy igazán formás, feszes, kerek fenék legalább annyira vonzó.

A megoldás: fogyókúra helyett tudatos, egészséges étkezés, és sport - ennyi. Persze mindez nem kúra-, hanem életmódszerűen.

2013. júl. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
hát azt már sajnos vissza nemszeded! Akkor fogyoztal, mikor meg tini, puberta korban voltál, az ami akart kifejlodni benned, annak már anyi....max mellizomra tornázhatsz, de már az sem lesz olyan. Nekem is így van tehát enyi
2014. febr. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!