Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tudnek tenni ez ellen?

Mit tudnek tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
Uj osztalyba kerultem..Szeretnem ha kedvelnenek meg jo kis osztaly lennenk..De van egy ket hisztis **** akikkel egyszeruen nincs amit kezdeni..Ugy erzem hogy soha nem fogom tulszarnyalni oket...Ok mindig magukra vonjak a figyelmet mert mitudomen hany lajkjuk van es ettol jobbnak szebbnek fennebvalobbnak gondoljak magukat..Hogy lehetnek felszabadultabb? Azt mondjak az emberek akik kozel allnak hozzamhhogy melletem nincs olya hogy ne rohogj..Folyik belolem a h@lyeseg..De valahogy amikor uj kornyezetben vagyok es ismertlenekkkel valahogy elveszek..Az elso benyomas nagyon fontos es nem akarom elrontani..Nem vagyok valami nagyszaju..Halkabb termeszetu..Inkabb introveralt..De valtoztatni szeretnek, hogyan kene elkezdenem..Valaki valami tanacs vagy tapasztalat..OLyan kivulallonak erzem magam..Hogy tudnek jobban bekapcsolodni a tarsasagba..:/ Retardaltak kimljenek,koszi..;)

2014. szept. 15. 22:19
 1/2 bdrstnt ***** válasza:

szard le hogy ki mit gondol rólad,mindenkinek ùgy sem lehet megfelelni,attól meg csak rosszabb ha ezen görcsölsz

majd megismernek ès megszeretnek

2014. szept. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:3 Koszonom a valaszod..Nem lesz konnyu az tuti de probalkozom..
2014. szept. 16. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!