Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek önbizalomhiány...

Mit tegyek önbizalomhiány ellen? Semmi sem sikerül

Figyelt kérdés

Mostanában semmi sem akar összejönni. A vizsgáimat elcseszem, az életem unalmas, bármit eltervezek vagy szeretnék, soha nincs úgy. És még önbizalmam sincs, hogy folytassam a dolgokat.

Mit kellene tennem, hogy megváltozzon a hozzáállásom?

18/L


2014. okt. 11. 20:31
 1/3 anonim válasza:
Tudatosan kell fejlesztened magad, hozz be vtozast az eletedbe, merj bele vagni uj dolgokba, merj elni!
2014. okt. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"bármit eltervezek vagy szeretnék, soha nincs úgy"


Jah ehhez jobb ha hozzászoksz. Ez az élet sajnos...

Az én terveim is egytől egyig meghiúsulnak. Már félek bármire gondolni is mert biztos, hogy ha valamit szépen eltervezek annak az ellentéte vagy egy teljesen más dolog fog összejönni. A tervek helyett inkább tűzz ki magad elé célokat. Ha 1 nagy célod van és le tudod bontani kisebbekre vagyis behatárolod mi szükséges az eléréséhez akkor sima ügyed van. Egyszerre csak a legelső kisebb célra koncentrálj. Ha megvan jöhet a következő amíg egyszercsak már ott vagy, hogy az utolsót teljesíted, de közben ne tervezd el milyen lesz majd ha elérted azt is. Az majd jön magától, ha tervezel akkor csalódás fog érni mert úgysem az lesz amit fejben elgondoltál. Viszont egy biztos, ha elérted a célodat az jól fog esni amitől jobb kedved lesz. A jobb kedv felszabadultabbá is tesz, felszabadult és egyszerre önbizalomhiányos embert pedig nem igazán látni. Ha felszabadult vagy akkor pedig könnyebben fog menni leszarni az élet apróbb buktatóit. El is érkeztünk egy kulcsfontosságú momentumhoz: próbálj meg olyan dolgokkal nem foglalkozni ami ténylegesen nem befolyásol rajtad semmit.

2014. okt. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az elmúlt 26 évem ilyen. Ami összejött az csakis a véletlen műve. Amibe belekezdtem az mind katasztrófa lett.
2014. okt. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!