Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mkitöl kérdezem, hogy érzitek...

Mkitöl kérdezem, hogy érzitek ki hány évesen érte el azt hogy azt mondhassa magáról hogy most érte el élete csúcsot, teljes mértékben kiforrott az egyénisége?

Figyelt kérdés
2014. okt. 19. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:
17 éves vagyok, folyamatosan változik az egyéniségem, nyitottabb leszek, bővül az érdeklődési köröm, más dolgok kezdenek érdekelni, mint eddig, tehát én egy kicsit szűkíteném azt a mindenkitől kategóriát. Lehet, hogy valaki 20 évesen azt érzi, hogy egy kiforrott egyéniséggel rendelkezik, de én talán 25 felettire saccolnám, hogy talán akörül már keveset változik az ember, habár inkább még feljebb tolódhat ez a határ, lejjebb semmiképpen.
2014. okt. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én 40vagyok,de még mindig vannak bizonytalan pillanataim,igaz úgy gondolom az ember egyénisége mindig változik!
2014. okt. 19. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!