Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszi azt mindenki hogy...

Miért hiszi azt mindenki hogy gyenge vagyok, csak azért mert vékony vagyok?

Figyelt kérdés

Sokszor megkapom, hogy biztos nem vagyok erős, mert olyan vékony vagyok, mint egy nádszál.

Múltkor osztályon belül csináltunk szkanderversenyt, azt hitték én leszek az első aki kiesik, aztán meglepődtek, hogy csak a döntőben estem ki.(Ott is 1perces huzigálás után, úgy hogy a srác kb. 100kilójával ráfeküdt.Nem teljesen szabályos, de minél hamarabb véget akartam vetni ennek)

Tesiórán mikor fekvőtámaszokat kell csinálni, csalni akarnak, 5-6 fekvő után kifulladnak, én pedig még a 20-30-adik után is bírnám, ha többet kéne csinálni.De persze azért gyenge vagyok..Felülésnél ugyanez, bordásfalba beakasztott lábbal 20-30 után már fekszenek, én lábakasztás nélkül csinálok 50-nél többet.

Futáskor 1 kör alatt kifulladnak(rendes futópályán), én röhögve lefutok 5 kört..De még mindig gyenge vagyok..

Sorolhatnék még példákat..


Mindenki azt hiszi rám hogy gyenge vagyok, a vékonyságom miatt, pedig nem is.Próbálok nekik bizonyítani, de akárhogy csinálom nem sikerül.Kinyúvasztani meg nem fogom magam miattuk.Rendszeresen ugrókötelezek,biciklizek,kosárlabdázok,testsúlyos edzést csinálok..


Ez ilyen elterjedt szokás, hogy a véknyat gyengének nevezik, vagy csak itt van ez?



2014. okt. 20. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Nalam pont forditva van-mindig azt hiszik,csak mert nagydarab vagyok,akkor erös is.Pedig nem igaz-en erzem magamon,hogy nincs eröm.
2014. okt. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Engem meg mindenki sportosnak hisz, mert vékony vagyok, a tesitanár is mindig ezzel jön, hogy "megtudod csinálni mert vékony vagy". Ja felkelek az ágyból már abban elfáradtam.
2014. okt. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Függ a külsődtől. Ismertem egy vékony gyereket, simán felemeltem annyira könnyű volt, de amikor nem hagyta magát barátommal együtt sem bírtunk vele.

Pl az ilyen vékony telitetovált csávók mindig olyan benyomást keltenek, mint ha erősek lennének (lehet azok is).

Ismertem egy ilyen vékony, visszahúzódó, csendes gyereket, ő lelkileg is gyönge volt, nevettek is rajta, meg nagyszájú, bulizóst is, vele sosem akartak bizonyíttatni.

Szóval teljesen a kiállástól függ.

2014. okt. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mert ez az általános tévhit, hogy aki nagydarab és esetleg még kicsit látszik, hogy izmos akkor húú b#szki de erős... Meg milyen jól tud verekedni egy kigyúrt sz#rdarab, de meglepődnének, ha megnéznének egy Pride FC gálát vagy egy UFC -t...

Ez van, nem lehet mit tenni ellene.

2014. okt. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Átlagos kinézetem van.Nincs tetoválás, se fülbevaló, páwa sem vagyok.
2014. okt. 20. 20:32
 6/9 anonim ***** válasza:
12%

Lehet, tényleg gyenge vagy, csak emiatt a bizonyítási vágy benned sokkal erősebb.

Ezáltal kihozod magadból a maximumot, míg egy normál alkatú ember evvel nem foglalkozik. Lehet, ha ő hozná ki magából a maximumot, akkor derülne ki, mit is tud valójában, csak ehhez edzeni kellene az izmait.

2014. okt. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy melyik korosztályba tartozol, de a leírtak alapján az osztálytársaid szánalmasan gyengék, nemcsoda ha náluk többet teljesítesz.
2014. okt. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én 16 vagyok.Osztály kb. fele-fele arányban 16-17 éves
2014. okt. 21. 19:01
 9/9 anonim válasza:
Az ilyenekkel akik csak a vékonyságod miatt baszogatnak nem igazàn kell foglalkozni. Másban keresik a hibàt mert önmagukban nem látják :) Én is ilyen helyzetben vagyok de engem a többi véleménye sosem érdekelt :) Fel a fejjel,olyanoknak nincs mit bizonyìtanod akik csak beszólogatnak :D
2016. dec. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!