Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mindenki mondja a lanyok...

Mindenki mondja a lanyok kozul h milyen jo lehet vekonynak lenni de kozbe ez nem igaz mert a fiuk nem szererik a vekony lanyokat mert azokon nem lehet mit"fogni". Van aki szereti a vekony lanyokat egyaltalan?

Figyelt kérdés
Most akkor aki vekony annak nem is lesz normalis kapcsolata? Mert teny es valo h a fiuk nem szeretik a vekony lanyokat?
2014. aug. 14. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
én szeretem a vékony lányokat, mert az én alkatom is vékonyabb, ha akarod küldök képet :D
2014. aug. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kerida ***** válasza:

Én a másik véglet vagyok. A molett lány. És én azt látom, hogy inkább a csont sovány, mint a molett. (a többség szerint)


Szóval, ha a te szemszögedből a fiúk nem szeretik a vékonyakat, az én szemszögemből meg a moletteket akkor marad a normál tartomány... de most már tudjuk miért sírnak itt a fiúk, hogy nincs nő. :P :D

2014. aug. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

ízlések és pofonok. ismerek olyan srácot aki hozzá nem nyúlna egy olyan lányhoz aki karcsú, és nincs rajta felesleg. de vannak olyanok is akik a teltebbekhez nem nyúlnának soha se, és vannak olyanok akiknek mindkét típus bejön.

első sorban nem a testi adottságokat kell figyelni egy kapcsolatban.

2014. aug. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nekem a teltebb lányok jönnek be

legjobb barátomnak meg a vékony lányok


szóval ti se maradtok egyedül :) ja és azt hozzáteszem, megfelelő belsővel egy vékony lány mellett élném le az életem :) szóval nem ez a döntő :)


21F

2014. aug. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A legutóbbi lány aki tetszett nagyon vékony volt, de nem érdekelt egyáltalán mert tetszett az arca és összességében szép volt.

Sajnos nem jött össze, de úgy gondolom nem a kilók fognak dönteni kinek mi jön be, hanem az összkép.

2014. aug. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem az anorexiás és a tényleg dagi közti tartományon belül nagyjából mindegy, csak legyen egy megkapó összkép. Egy jó fej, ízlésesen öltözködő molett csaj nekem jobban tetszik, mint egy semmilyen, slampos és/vagy k..vás vékonyabb csaj. De fordítva is igaz, hogy egy intelligens, csontosabb csaj sokkal inkább kell, mint egy nagy mellű valaki, aki mondjuk bunkó. Szóval az extremitásokat leszámítva egyáltalán nem döntő ez. Remélem kielégítő ez a válasz.
2014. aug. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem inkább az arc számít, mintsem az alak. Ismerek látásból egy nálam egy évvel fiatalabb lányt, aki olyan vékony, mint a kisujjam és alapból az alakjára nem mondanám, hogy most hű meg ha, de tényleg nagyon kis vékonyka. De olyan kis bájos, hogy ha ezen múlna, ez nem lenne visszatartó ok. Én nem ilyen apróságok alapján választok, hanem személyiség alapján.


23/F

2014. aug. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez a van mit rajta fogni duma ez kamu... Az kívánatos akinek lapos hasa feszes combja van...
2014. aug. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

te nagyon hülye vagy kérdező! -.-

magadnak tetsszél, ne másoknak!

2014. aug. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt hüly*ségnek tartom. Én pont, hogy a vékonyakat szeretem és nem azt "akin van mit fogni". Nem kell általánosítani, kinek ez, kinek az, kinek amaz...
2014. aug. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!