Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tanulni akarok oroszt. De...

Tanulni akarok oroszt. De mellette angolul tanulok az iskolában, de nem megy annyira. Apukám meg rám szól hogy minek azzal a hülyeséggel foglalkozom és nem az angolal. Szerintetek apukám megértő?

Figyelt kérdés

Angolból pedig a tanár angolul magyaráz végig. Matekból is állandóan rámszól hogy nem igaz hogy nem tudok 5- ös lenni belőle. Meg le is néz, és le szokott ordítani mert nem vagyok 5- ös meg 4- es tanuló.(3-as 4- es vagyok.)

A matek tanár csak példád ír fel amit rögtön meg is old. Nem magyaráz semmit. Apukám szerintetek megértő? Tudom hogy bennem is van hiba.



2014. okt. 21. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Apukádnak igaza van abban, hogy az angollal sokkal többet érsz, mint az orosszal.

Angolt rengeteg helyen tudod használni. Lehet, hogy az oroszt is fel tudnád használni, de sokkal nehezebben, sokkal kevesebb helyen.

2014. okt. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom. De érdekell az orosz. Ő azt akarja hogy zseni legek angolból miközben az angol tanárom csak angolul képes magyarázni, amiből persze mi semmit nem értünk. De igazából ő olyat szokott csinálni ha itthon van hogy folyamatosan a tesómra szól ha hangoskodik meg ő azt szeretné ha minden kényelmes lenne itthon. Mindenki azt csiálná amit ő akkar. Így is megértő?
2014. okt. 21. 17:49
 3/5 anonim válasza:
Szerintem apád inkább erőszakos. Ha oroszt akarsz tanulni tanuld. Hogy apád erről mit gondol az legyen az ő baja.
2014. okt. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem is. Anyának is azt mondja miközben a híradót hallgassa hogy "Hallgass". Meg a tesóm az előbb azt mondja apának hogy "jaj" és leszidta hogy mégegyszer ne mondja.
2014. okt. 21. 18:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Minden esetre tartsd szem előtt: ha valaki egy valamit jól tud, többet ér, mintha többet félig-meddig!

Tanulhatsz oroszt - hobbiból, önszorgalomból. Ám először azt kéne megtanulnod, ami előmeneteledhez szükséges.

Aki egy kicsit tud angolul és egy kicsit oroszul (vagy bármilyen más nyelven), az egyik nyelven sem tud!

2014. okt. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!