Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meghibbantam? ( tényleg...

Csokilány97 kérdése:

Meghibbantam? ( tényleg úgyérzem )

Figyelt kérdés

Nem akarok aggodni a múlt miatt se a jövő miatt... nemakarok idegeskedni azon hogy jo ferjet választok e . Azon se akarok hogy kit bántok meg ... mar azon se hogy mindig maximumot hozzam ki magamból... azon se hogy már dolgozni szeretnék mindenert magamart hibaztatom meg akkoris ha ertelmileg tudom h nem kellene... érzelmileg illabilis vagyok tényleg úgy érzem hogy begolyózok....

Nem akarok Felelösség érezni. Bármi jo lenne hogy én is " normális " legyek !! Nem köt le a facebook. Nem akarom hogy mindenki felnézzen rám csa k kevesebb ideget akarok enni... elegem van hogy ránézek a kortársaimra akik isznak és cigiznek és az jut eszembe hogy " miért ?" Miert jo az ha valaki eszmeletet veszti olyan részeg vagy szét szívja magát... egyáltalán ez engem hol érdekel ??

.

.

16/L

.

Remélem nem kapok sok lehúzó kommentet... :/



2014. okt. 21. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Korral jár, ezt ezt sokan érzik, természetes.
2014. okt. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem hibbantál meg. :)


Nekem is megfordult a fejemben minden 16 éves koromban és még utána is.


Ez a tini kor érzelmileg is ilyen labilis, szóval ne parázz, majd elmúlik. Kösd le a gondolataidat valamivel.

2014. okt. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De mivel ?? :((
2014. okt. 21. 21:08
 4/11 anonim ***** válasza:
Olvass, tanulj valamit (nyelv, főzés, sütés, kézműves dolog stb). Vezess blogot, vagy írj naplót.
2014. okt. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Főzni imádok és tudok is :))

Néha még a környezet szennyezés miatt is ki tudok akadni és az atom sugárzás miatt is :((

2014. okt. 21. 21:12
 6/11 anonim ***** válasza:

Na, akkor próbálj ki új recepteket vagy kicsit nehezebbet. :)


Olyanon meg ne akadj ki, amit nem tudsz befolyásolni. Ha már szelektíven gyűjtesz és odafigyelsz a környezetedre az jó dolog.


Amikor vannak ilyen gondolataid egyszerűen csak állítsd le és értesd meg magaddal, hogy ettől nem lesz jobb. Idővel könnyebb lesz, hidd el. :)

2014. okt. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg magad valamivel lekötni. Nekem ha rossz kedvem van, mindig előveszek egy tükröt, és megnézem magam. Annyira piszkosul jóképű vagyok, hogy az rögtön felvidít. Te is találj ki valamit, ami felvidít.
2014. okt. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7-es:


:DD

2014. okt. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát... én tényleg úgy érzem hogy bedilizek :/// 7-es , ez jo volt :)
2014. okt. 21. 22:12
 10/11 anonim ***** válasza:

szia! Nem akarlak elkeseríteni, de én 20 éves vagyok és az érzelmi labilitásom semmit nem változott. Sokszor elbőgöm magam olyan apróságokon, hogy az hihetetlen. Mármint pl ha valakit látok szenvedni, vagy vmi igazságtalanság történik. Elvileg túl jószívű vagyok, hát nem tudom eléggé idegesítő tud ez lenni. De most azon vagyok, hogy ebből azt hozzam ki ami a legjobb, mert úgy látszik ez dominál a személyiségemben :) Te is ülj le és gondolkodj el, hogy mi érdekel, mi az ami jókedvre derít és abból már ki lehet indulni. Nekem hónapok kellettek hozzá, hogy akár egy rendes célt találjak az életemben, jóóó mélyre kell ásni, de utána olyan mintha a mélyvízből a felszínre úsznál :) Mással pedig NE foglalkozz, senkinek semmi köze hozzád és ahhoz mit csinálsz.

20L

2014. okt. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!