Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van BAK jegyű ismerősöd? (dec...

Van BAK jegyű ismerősöd? (dec végén-januárban született)

Figyelt kérdés
Ő is olyan maximalista, igényes és állandóan dolgozik/dolgoztatna és semmi sem elég jó neki? Mert én kettőt ismerek és bár nem rokonok, de nagyon hasonlít a mentalitásuk. A bakok tényleg ilyenek?
2014. okt. 22. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Van. Saját magam. És igen, maximalista és idealista vagyok. Habár a bakoknak pont önmagukkal szemben a legnagyobbak az elvárásaik
2014. okt. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Szóval akkor te sem érzed magadat boldognak általában? Úgy vettem észre, hogy ezek az emberek nem tudnak gondtalanul szórakozni, pihenni és mindig boldogtalanok. Mondjuk ha nyernének a lottón akkor is rögtön a problémák jutnának eszükbe, hogy mi lesz ha becsapják, átverik vagy most mennyi gondja lesz azzal a sok pénzzel.
2014. okt. 22. 19:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is bak vagyok, dettó ugyanez. Bár én akkor is ilyen lennék, ha mérlegnek születtem volna, a horoszkópnak ehhez semmi köze.
2014. okt. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Üdv, jövök csatlakozni a kis csapathoz.


Ez ennél jóval összetettebb. Van egy olyan dolog, hogy "születési diagram" - ez egy hosszú levezetés arról, melyik jegyekben állnak a bolygóid. Tehát sokkal-sokkal több mindenből tevődik össze a személyiséged, mint egy darab "sima" jegyből. A Nap jegy, amibe születtél: nekünk Bak. De a Holdban/Vénuszban/Merkúrban/Marsban/Jupiterben/Uránuszban/Neptunuszban(és még Plútóban is) álló jegy teljesen átformálhatja a dolgot. Például, aki közel születik egy váltáshoz, az nagy valószínűséggel átveszi annak tulajdonságait. Én Bak vagyok, de egy fikarcnyit sem igaz rám az általános jellemzés, mert tele van a születési diagramom Vízöntővel és Nyilassal.

Ó, és itt még nincs vége! Azon kívül, hogy "mixelések" (amit az előbb írtam, hogy átvesz tulajdonságokat az előtte-utána következő jegyből) is vannak, a jegyek, magukban is feloszthatók három szakaszra. Tehát a Bakoknak is három "fajtája" van - és bár jobban odafigyeltem volna az angol szövegre, amikor ezt olvastam, mert nem akarok hülyeséget mondani neked. Maradjunk ennyiben.

2014. okt. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát pont azt várnám, hogy valaki rácáfolna. :)
2014. okt. 22. 19:41
 6/7 A kérdező kommentje:
szuper, oké, igen ezt elfogadom.
2014. okt. 22. 19:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Boldog vagyok e? Nem. De nem a maximalizmusomnak köszönhetően, hanem mert számomra a mai szabályok nélküli, dolce vita világ, ahol semmit sem jelent az erkölcs, a hagyomány, a becsület, a tisztelet, a szeretet és a szerelem, közel áll az élhetetlenhez.

És a bakoknak általában a lottóról nem a problémák, hanem a befektetés jut az eszükbe. A bakok alapvetően nem pesszimisták amikor hatalmuk van. És az alapból jellemző pesszimizmusuk is abból adódik, hogy NAGYON sokat csalódtak az emberekben. apropó emberek, egy bak nagyon tud szeretni, és ha valakivel igazi barátságot köt, akkor lehet rá számítani, mert ki fog húzni a sz.rból is, ha tud. Viszont haragtartóak vagyunk... nagyon... és nem felejtünk... ó és általában magas pozíciókat érünk el, szóval a bakokkal nem jó szarvat összeakasztani.

2014. okt. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!