Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emberek nagy része gondol...

Emberek nagy része gondol olyanokra, hogy ki hogy üt le meg stb. rossz dolgokra gondol arra van valami gyógynövény?

Figyelt kérdés
2014. okt. 23. 14:16
 1/8 A kérdező kommentje:
na ezt jól megfogalmaztam sorry :D lényeg benne van
2014. okt. 23. 14:17
 2/8 anonim ***** válasza:
Határozottan IGEN,van egy pár ember akit eltennék láb alól,de sajnos azt büntetik:( De álmodozni lehet:)
2014. okt. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem kel őket bántani haver vagy csaje nekik is megvan a saját gondok mit miden embernek MO országba.. :S
2014. okt. 23. 14:41
 4/8 anonim ***** válasza:

Átolvastam a válaszom de nem láttam benne,hogy azt írtam volna meg is teszem,de nagy a kísértés.

Ettől függetlenül megmaradok az álmodozásnál.

Amúgy a kérdésed alapján gondoltam te is szoktál ilyenekre gondolni "HAVER".

2014. okt. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A fogalmazásmódod alapján elég erősen hasonlítasz gáspár lacira
2014. okt. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ilyenre gondolni teljesen természetes és normális, azzal van a gond ha meg is teszed.


A fantáziádban azt teszel amit akarsz mivel az nem árt senkit.

2014. okt. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mobidick ***** válasza:

35 % macskagyökér, 60 % beléndek kivonat, 5 % leszarom tabletta. Ez utóbbi lehet több is, De akkor a másik kettő összetevő arányát is változtatni kell.


Bocs Kedves, de... "hülye kérdésre csak hülye válaszok" érkezhetnek, mivel Valószínüleg Te is tudod, hogy az Általad feltett kérdés kissé, hogy is írjam le, nem bántóan. Tehát nem nyugszik a realitás talaján. BOCSI

2014. okt. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem gyógynövénnyel erősen nehéz bárkit is leütni. Esetleg ha cserepes.
2014. okt. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!