Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehetnék kevésbé...

Hogyan lehetnék kevésbé megkeseredett?

Figyelt kérdés
Mostanában észrevettem magamon, hogy egyre inkább megkeseredetté és életunttá váltam. Sajnos, sokszor csalódtam az emberekben, nincsenek túl jó kapcsolataim, hiába igyekszem. A suliban is tipikus olyan gyerek voltam, akit mindig bántottak, megvertek, megaláztak, így már semmi bizalmam nincs az emberek irányába. Sokszor érzem azt, hogy akármit teszek az úgyse felel majd meg, meg, hogy nem vagyok se szép, se szimpatikus. Életmódváltással próbálkoztam, de nem látom, hogy sok minden javulna. Van itt olyan, aki hasonló gonddal küzd? Mi vált be? Nem akarok ilyen lenni. Barátokat szeretnék, meg nem akarok ilyen bizalmatlan lenni.

2014. jan. 21. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi,kicsit adj időt magadnak és békélj meg saját magaddal,majd ha úgy érzed nyiss az emberek felé..menj el egyedül akárhová,majd tuti szerzel barátokat,új embereket.
2014. jan. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :) Igyekszem megbékélni magammal. Majd lesz valahogy, a magányt nem bírom, de ezzel nem vagyok egyedül, az biztos.
2014. jan. 21. 20:11
 3/4 anonim válasza:
Nem vagy egyedül. Én is így érzem, utálom már az embereket, úgy érzem annyit bántottak lelkikeleg, hogy se én se más nem érdemli meg az életet.Életunt vagyok, már semmi nem érdekel. Úgy érzem mindenkit megbántottam, a barátaim nem bírják annyira egymást, kibeszélik a másikat nekem és állást kéne foglalnom mikor ha bármit elmondok nekik mástól hallom vissza. Nincsenek igazi barátaim. Sokszor a sulinál majdnem elcsapott az autó, már gondolkodom, hogy legközelebb ha rám dudálnak nem sietek... Szóval, én értem mit érzel, úgyhogy ha nem akarsz te is magányos lenni írj nyugodtan:)
2014. jan. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Van valamilyen érdeklődési köröd?

Foglalkoznál valamivel szívesen? Örömet szerez valami?

2014. jan. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!