Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pénteken lesz egy összejövetel...

Pénteken lesz egy összejövetel, hogyan tudnék többet beszélni?

Figyelt kérdés
A baratom angliai de ide koltoztek. Náluk van halloween de megakarják tartani ezert elhivtak engem es a hugának 2-3 barátnőjét. En 17 eves vagyok a lányok olyan 12-13 evesek. Es nagyon csendes tipus vagyok. Inkabb ulok es figyelek mosolyogva.. De többet szeretnek beszelni. A problema az is hogy baratom edesanyja angolul beszel es en nemetet tanulok főként az angolt sokáig tanultam es megertem amit mond viszont nem tudok valaszolni. Szoval hogyan tudnek tobbet beszelni es jobban bekapcsolodni mindenbe? Neha felek megszolalni. Azthiszem ez az egyik legrosszabb tulajdonsagom. Köszönöm elore a tanacsokat.
2014. okt. 28. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
A szesz majd megoldja a nyelved!
2014. okt. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Erre en is gondoltam csak tudod erzodik ;) nem lenne tul elonyos hogyha erzodne. Egyebkent már kiprobaltam egy felessel hogy az hátha nem erzodik annyira de semmit nem használt.
2014. okt. 28. 21:42
 3/3 A kérdező kommentje:
Valakinek valami tippje?
2014. okt. 28. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!