Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek hogy ne utáljanak?

Mit tegyek hogy ne utáljanak?

Figyelt kérdés

Voltam baráti összejövetelen, ahol a barátom haveri körét ismertem meg, köztük az egyik haverjának a barátnőjét és a társaság egy másik nő tagját. Én normálisan bemutatkoztam, puszit is adtam nekik, kedves voltam, mégis olyan undokak velem azóta is. :( Pedig nem is ismernek, nem is értettem mi velem a bajuk, én általában mindenkivel kijövök és jóban vagyok. Barátomnak mondtam, neki is feltűnt hogy milyen hidegek velem és utálatosak, szerinte irigyek lehetnek rám mert sokkal szebb és csinosabb vagyok náluk. Az előbbi csajról nézegettem képeket közösségi oldalon, régi képein ő is szép és csinos, de mostanában és az új képein eléggé el van hízva és olyan elhanyagoltnak tűnik, állítólag azóta mióta a mostani pasijával van aki nagy diszkós és sokat iszik, züllött és miatta ő is elkezdett inni, menni egyik szórakozóhelyről a másikra ami látszik rajta. Ahhoz képest a képeinél írják egymásnak egy barátnőjével a dicsérő szavakat mosolygós fejekkel, utálat nélkül. A másik csaj szintén túlsúlyos, de csúnyácska, nála barátom is észrevette hogy miután bemutatott neki, puszit adtam majd miközben a többieknek mutatott be olyan utálattal nézett engem mint aki ölni tudna a tekintetével.

Én próbáltam velük ezek után is normális lenni, mosolyogni és kedvesen köszönni nekik. Az előbbi csajt meg is dicsértem egyik alkalommal milyen tökjó a ruhája és a haja (új volt a haját pedig belőtte) csak annyit mondott rá lefitymálóan hogy ''kösz'', de nem éreztem őszintének, mint aki csak udvariasságból köszöni meg de igazából nem értékeli.

Mit tegyek? Ez engem bánt. Még ha így is van hogy irigységből utálnak, én senkivel nem éreztettem hogy kevesebb lenne nálam mert kevésbé szép vagy csinos mint én, és másokra sem irigykedek.

Azt mondta barátom hogy ne foglalkozzak velük (úgy mondta sz@rjam le) ő gondjuk.

Lehet vannak ennél nagyobb bajok amikhez az enyém semmi, mégis jól esne ha valaki tanácsot adna.

Előre is köszönöm annak aki válaszol!

24/l



2014. máj. 3. 14:36
 1/2 anonim válasza:
Szerintem sem érdemes velük foglalkozni, pláne, hogy a 'haverod haverjának a barátnője', tehát nem vagy vele napi kapcsolatban. Van, aki alapból ilyen és nem tudsz ellene mit tenni. Valószínűleg féltékenyek, de ez ellen te nem tudsz mit tenni. De az mindenképp sokat mond rólad, hogy a barátságtalan viselkedésük ellenére megpróbáltál kezdeményezni és beszélgetni velük :)
2014. máj. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha már egybol ugy kezded h biztos féltékenyek akkor nem csodalom hogy ez van. Mert lealacsonyitod őket. Mivel azt veszem ki a szavaidbol hogy ugy erzed jobb vagy naluk.
2014. okt. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!