Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Loptatok valaha boltból...

Loptatok valaha boltból gyerekként (esetleg felnőttként)?

Figyelt kérdés
Hogy hívják a lovakat? Ha loptatok mit, hány évesen és utána szégyeltétek magatokat?

2014. okt. 29. 13:59
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja és lebuktatok?
2014. okt. 29. 14:00
 2/17 anonim ***** válasza:
Nemrémlik hasonló.
2014. okt. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
Én egyszer (8-9) évesen elloptam egy 225L-es Gorenje hűtőt a Media MArktból. Beraktam a pólóm alá és kisétáltam vele. De megbántam így visszavittem.
2014. okt. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
én úgy loptam h voltak ilyen rágók és kívül volt rajta barbis matrica...na azt leszedtem a csomagolásról és elhoztam (4-5 db-ot szerintem)...a rágót nem loptam el,csak a matrica kellet..
2014. okt. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Egyikvolt osztalytarsam pici koraban ragot lopott. Es Ti mit loptatok, ha loptatok? Meglatta valaki? Mi lett a kovetkezmenye? Furdalt a lelkiismeret? - puszi, akerdezo
2014. okt. 29. 14:11
 6/17 A kérdező kommentje:
A matricas aranyos :)
2014. okt. 29. 14:12
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem, és nem is fogok lopni.
2014. okt. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Shai-Hulud ***** válasza:

Igen. Valami elektromos boltban, kapcsolókat, meg ilyesmit.

Lebuktam, felírták az adataimat, és mondta a boltvezető, hogy szeretne beszélni az apámmal.

Így hát elmondtam neki. Azt hittem, agyon fog verni.

De egy ujjal sem bántott. Hallgatott egy darabig, majd azt mondta halkan, hogy nagyon csalódott bennem.

Az életben többet nem loptam semmit.

2014. okt. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
40%
Nem vagyok cigány, hogy lopjak.
2014. okt. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mivel erkölcsileg sosem álltam a helyzet magaslatán ezért sorozatosan csentem ezt azt . Megbugáztam unokaöcsém játékkészletét , fosztogattam havertól dísztárgyat . Butikokból az elterelő hadművelettel tüntettem el sok csecsebecsét . Egyszer jogosan loptam vissza azt amit kicsaltak tőlem . Tizenéves korban önmagamat állítottam le . Melóhelyeken (üzletek és áruházak )és közösségekben is történt nagy értékű csalás és lopás . Nem tudtuk bizonyítani , pedig nyílt titok volt ki tette . A lopás hiba, jellem és élethelyzet is kihozza . Született gaztevők és szentek is léteznek .
2014. okt. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!