Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Loptatok valaha boltból...

Loptatok valaha boltból gyerekként (esetleg felnőttként)?

Figyelt kérdés
Hogy hívják a lovakat? Ha loptatok mit, hány évesen és utána szégyeltétek magatokat?

2014. okt. 29. 13:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
igen,boltból is.
2014. okt. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem vagyok az a szabályokat betartós típus. Kiskoromban csak a muri miatt csináltam, le is buktam és megbántam. De igazából nem izgat - jószerivel egy csöppet sem.
2014. okt. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én kisboltban voltam, nem hoztam magammal elég pénzt otthonról, így kértem, hogy egy terméket tegyen vissza, majd máskor megveszem, mondta hogy OK. Kifizettem és kezdtem bepakolni és az a termék, amit nem számított bele az összegbe azt is véletlenül bele pakoltam, úgy hogy nem volt kifizetve, a boltos semmit nem vett észre, és én is csak otthon vettem észre. Nem vittem vissza a terméket, de nagyon megijedtem és visszaszaladtam a boltba, hogy annak az árát is kifizessem, kifizettem és elnézést kértem, a boltos mosolygott és semmit nem vett észre. Be voltam előtte totál parázva, mert mindenütt kamera...
2014. okt. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Igen.. Unokatesommal sokat csináltuk. De csak ilyen kisebb dolgokat mint Pl. Medálok(bizsu), fülbevalók... De aztán lebuktunk és olyan rosszul éreztük magunkat hogy soha többé...
2014. okt. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Kicsi lány koromban egyszer véletlenül elcsentem egy túrórudit. A kishúgom akkor volt baba, és gondoltam odateszem mellé a babakocsiba a rudit, hogy örüljön neki (mintha fel tudta volna fogni szegény, de kicsiként ez még nem esett le). Anyukám nem vette észre, én meg elfelejtettem, így csak hazafelé menet derült ki a dolog - anya nem volt túlságosan elragadtatva, eléggé szégyelltem magamat én is.


Aztán egyszer általános iskolás koromban direkt csentem el valamit. Voltak olyan nyalókák, amiknek az aljában valami apró játék volt. Valami hülye felindulásból az egyikből kiszedtem a kis kulcstartót, és elhoztam. Később persze bántott miatta a lelkiismeret, de nem mertem visszavinni.


Még egy dolog van a bűnlajstromomon. Ez tinikoromban történt. Egyszer anyukámmal egy nem túl "előkelő" turiban voltunk, ahol a táskákat nagy halomban tárolták. Egyet kiválasztottunk, mert anyunak nagyon tetszett, úgyhogy amíg a többit nézegettük, a táskát a vállamra akasztottam. A kasszánál aztán eszembe jutott, hogy még mindig rajtam van a válltáska, de nem szóltam róla, mert tudtam, hogy így is szűkös a kassza, és ha szólnék, anya biztos visszatenné. Gondoltam, ha észreveszik, majd eljátszom hogy elfelejtettem. Nem vették észre, úgyhogy kisétáltam vele. ^^"


Azóta nem loptam el semmit és nem is fogok többé.

2014. okt. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
igen,néhány Turbó rágót. olyan 7 éves lehettem. otthon buktam le vele, alapos fejmosást kaptam otthon. ez kb 25 éve volt.
2015. jún. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kb 5-6 évesen pezcukorkat :'D

Valahogy nem akartam mondani anyának, hogy szeretnek es ezert loptam, de nem buktam le, mar akkor is nagyon figyeltem, hog ha olyat csinálok amit nem kellene akkor nehogy valaki meg lásson :D

( most pl arra gondolok, amit nem kene észrevenni, hogy nézek egy edzést , de titokban :'D )


Es egyszer amikor anyjával fizettünk akkor véletlenül ( tényleg :D ) bent maradt a bevásárlókocsiban v.mi grillezos cucc ( lapos volt) es amikor a kocsiba pakoltunk akkor tűnt fel, hogy hoppá, ezt nem fizettük ki, de nem mentünk vissza vele :D

2015. jún. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!