Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jogosan lett elege belőlem...

Jogosan lett elege belőlem egy youtubernek, akivel facebookon írogattam?

Figyelt kérdés

Nevet nem írnék, de ismerik azért youtuberól jó sokan és magyar, fiatal.

Írogattam vele a facebookon, javarészt a videóiról, mert személyes dolgokat nem nagyon akart elárulni. Azért kérdeztem tőle pl. hogy hol lakik, dolgozik-e már. Én fényképezni szeretek, szóval a fényképeim közül is mutattam neki párat, látszólag nem zavarta.

Amikor szóbahoztam hogy miért nem akar semmit elárulni magáról már annak se nagyon örült, de akkor borult ki teljesen, amikor a régebbi, paintos rajzaimat akartam neki megmutatni. (Nem ilyen béna rajzok, hanem térképek, bolygók, csak ő valamiért gyerekkori rajzokként értelmezte a dolgot, és nem is ment bele.)

Ekkor elmondta, hogy itt be is fejezhetjük a beszélgetést, mert érzékeny vagyok, és nem tudom mit akarok én egy házasság előtt álló idegen embertől, hogy "gyerekkori rajzokat" akarok mutogatni neki.

Szerintetek jogosan lett elege és koptatott le?


2014. aug. 11. 08:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*nem tudja
2014. aug. 11. 08:14
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ő kezelte hülyén a dolgot. Ha ennyire elzárkózik a levelezéstől, ismerkedéstől, akkor eleve bele sem kellett volna mennie. Ha pedig nem, akkor maradjon normális, írja le rendesen mi az ami nem fér neki bele a levelezésbe, vagy mit nem szeretne nyilvánosságra hozni. Én legalábbis így látom. Ez fellengzős és nagyképű viselkedésre vall, felszínes jellemre. Szerintem ne sajnáld. :) 24L
2014. aug. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Van egy sejtésem h folyamatosan zaklattad szerencsétlent...
2014. aug. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Kérdés, hogy ő mit akart tőled, és te mit akartál tőle.


Ha ellenkező nemű vagy, akkor talán megijedt, hogy rá akarsz nyomulni - házasság előtt álló emberek párjai elég idegbetegek lesznek arra a gondolatra is, hogy a jövendőbelijüknek ellenkező nemű barátja lehet. Rögtön riválisnak tekintik.


Nem figyeltél oda, hogy ő mekkora távolságot igényel, ez volt a baj. Te nyomultál, ő nem mert vagy nem akart egy darabig szólni, és eljött egy pont, amikor átütötted nála a közfalat. Ez nem feltétlenül bunkóság ám, hanem lehet egyfajta félénkség vagy túlérzékenység is.

2014. aug. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem ellenkező nemű
2014. aug. 11. 08:49
 6/11 anonim ***** válasza:

Van egy tippem, hogy ki lehet az...

Ne foglalkozz vele, valószínűleg mással is így viselkedik, nem tud máshogy megnyilvánulni. Szépen is elmondhatta volna...

2014. aug. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A barátom is youtube-er, és őt is zaklatják emberek facebookon, twitteren. Bár szerencsére neki szarkasztikus a humora és tud távolságtartóan kedves is lenni, de azért néha már nála is elpattan egy ér.


Pl. mikor koncerten voltunk, emberek konkrétan meg akarták puszilni és ölelni. Szerintem botrány, hogy hozzá akarnak érni egy idegenhez, bár a beteges agyuk szerint ő nem idegen számukra. Borzasztó emberek vannak.


Szerintem zaklattad őt, csak te nem vetted észre, én nem is értem, miért írt neked vissza...legalábbis ennyiszer. Ja, és miért mutogatod neki a képeid meg rajzaid? Egy idegennek? Én nem is értem.


27N

2014. aug. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez zaklatásnak tűnik.
2014. aug. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Eltudom képzelni mennyire frusztrálhattad. Nagyon tolakodó vagy és akaratos.
2014. aug. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem olvasom végig, de jót tenne neked, ha néha felállnál a gép elől, kimennél a friss levegőre és igazi emberekkel érintkeznél.
2014. aug. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!