Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyenkor mit lehet csinálni?...

Ilyenkor mit lehet csinálni? /Többi lent/

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm nagyon megváltozott, mert van pasija + "rossz" emberek veszik körül. nagyon szeretem, sokat jelent nekem és jót akarok neki. hogy legyen olyan mint régen mert akkor jo élete lehet. ezt megis mondtam neki.. azt mondta hogy tudja hogy megváltozott. és hogy rossz irányba.

de szerintem nem érdeklí. annyira eltávolodtunk és ugy fáj hogy régen elválaszthatatlanok voltunk.. most meg... :( mit tudok csinálni hogy fel fogja hogy rossz ez neki? mert tényleg csak jót akarok és már szinte beleőrülök hogy tehetetlen vagyok...

valaki adjon tanácsot ha tud.

előre is köszönöm! :)



2013. dec. 2. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Legyél türelmes, ha nem buta a barátnőd, akkor előbb-utóbb úgyis csalódni fog, főleg, ha ő is tudja, hogy rossz ez így és akkor nagy szüksége lesz egy barátra.

Talán egy kicsit szállj ki az életéből, ne foglalkozz vele annyit, csak úgy titokban figyeld, hogy azért tudd, hogy mi történik vele.

Nem jó dolog erőltetni a dolgokat, mert gyakran csak azért is képesek butaságokat csinálni az emberek, hogy ne a másiknak legyen igaza.

2013. dec. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De meg akarom védeni attol a csalódástól. amugy nagyon köszönöm a válaszod sokat segitett :) jo tudni hogy vannak még ilyen emberek ^^
2013. dec. 2. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!