Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Félek az új munkahelyemtől....

Félek az új munkahelyemtől. Ti mit szoktatok ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Párommal kiköltöztünk Angliába, ő beszél angolul, én nem, mert a szüleim össze-vissza pakolgattak az iskolákban, és pár évente új nyelvet tanultam. Így most egyedül tanulok itthon amíg a párom dolgozik, és most úgy fest, hogy nekem is lett munkám, de nagyon félek, hogy leblokkolok ha hozzám szólnak, vagy észreveszik ha nem értek valamit, és esetleg megköszönik, hogy ott voltam. Mit tehetnék, hogy ne legyek ennyire ideges?

2014. szept. 15. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Fogd fel lazábban, ne tekints úgy arra a munkahelyre, mintha más lehetőséged nem lenne utána. Így kisebb lesz a stressz.


A főnököd azért tisztában van a nyelvtudásoddal? Ha jóindulatú, megvéd a piszkálódásoktól, és inkább csak a munkádat nézi.

2014. szept. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nyelvtudás hiányában az amazonba megyek, és ott csoportosan vesznek fel embereket, és az irodában azt mondták, hogy elég ez a tudás, mert a tesztem hibátlan lett. De már jártam így, hogy hazaküldtek az első napon, mert kiderült, hogy mégsem elég a tudásom :S Csak nagyon félek, hogy elrontom
2014. szept. 16. 00:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem felvettek egy helyre (előző munkahelyem), a nyelvtudásom miatt. Viszont az a hely olyan, hogy

1. Kb mintha kórházban lennél orvos, pörögni kell

2. A munkahely 3/4 azt hitte hogy diákmunkás vagyok, így, mivel úgyis elmegyek szeptemberbe, felesleges betanítani.

Kiselefánt voltam a porcelánboltban, semmit se tudtam, lassú voltam, mindent eleontottam. A fejemet naponta leüvöltötték, de nem rúgtak ki. A végén én hagytam ott őket, találtam egy jobban fizető állást

2014. szept. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!