Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezhetnék fiúbarátok...

Hogyan szerezhetnék fiúbarátokat? 14/L

Figyelt kérdés

Társaságban mindig próbálok "jófej" lenni, de valamiért azt veszem észre, hogy a fiúk rendesek, de mégis olyan távolságtartóak felém, és hosszútávú kapcsolatot soha nem tudok kialakítani, egy meleg fiú kivétellel csak lánybarátaim vannak.

És nem, nem "pasit" szeretnék, csak egy ellenkező nemű barátot, akivel beszélgethetek, akinek elmondhatok dolgokat, anélkül, hogy feszengenem kéne, meg rám próbálna hajtani vagy azt hinné, hogy én teszem azt. Lehet, hogy kicsit "diszkriminatívan" hangzik így, de azért fiút szeretnék, mert néha azt érzem, hogy velük jobban megértetném magam, és egyhangú, hogy mindig csak nőkkel/lányokkal vagyok körülvéve. :D


2014. júl. 20. 21:38
 1/2 Botos Gesztenye válasza:
Én 13/L vagyok és én nekem szinte csak fiú barátaim vannak. A fiúknál légy természetes és ne játszd meg magad.Aztán majd kialakul előbb utóbb a barátság. Esetleg talán eljárhatnátok közös tevékenységekre (ne érts félre csak szakkörökre gondolok)próbálj közös témákat keresni, de nagyon vigyázz, hogy ne tűnj tolakodónak mert azt félre értheti.😊sok sikert !
2014. júl. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1.pár év múlva annak is örülni fogsz, ha lesz 1-2 lány akit barátodnak nevezhetsz.

2.a fiúk többsége csak potenciális barátnőnek fog tekinteni, te meg tudat alatt vonzódni fogsz némelyikhez.


ha tényleg megértenétek egymást, akkor nem lenne a jelenlegi problémád.


inkább csak haverkodj velük, próbáld megismerni őket, ha van közös érdeklődés meg értékrend, akkor lehet "barátkozni".

(sok értelme semmilyen barátságnak nincs, mert csak skatulyázás, és többnyire a kihasználásról szól.)

jobban jársz, ha helyette inkább magadat ismered meg, és kezelni tanulod az egyedüllétet, hogy ne legyél kapcsolatfüggő mint a lányok többsége.

2014. júl. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!