Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A gitártanárom folyamatosan...

A gitártanárom folyamatosan szid mondván nem gyakorok pedig igen miért nem hagy békén?

Figyelt kérdés
Persze szeretek gitározni de az hogy valaki bántsa ezt az álmot nem akarom hagyni!!!
2014. nov. 1. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj át másik tanárhoz. Nekem is volt egyszer ilyen, amikor egy magántanár csak savazott, aztán otthon megbeszéltem és másik tanárhoz mentem. Azzal nem volt semmi gondom. Ne engedd, hogy valaki elvegye a kedvedet és az ambíciódat, mert neki nem jössz be.
2014. nov. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Azon nem gondolkodtál hogy lehet benned van a hiba és keveset gyakorolsz ?
2014. nov. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kért ki mások véleményét is a teljesítményedről, jelenlegi tudásodról. Egy ideig én is abban reménykedtem, hogy csak a tanárom kukacoskodó, de miután többen is ugyanazokra a hibáimra hívták fel a figyelmemet, be kellett látnom, hogy tényleg vannak hiányosságok.
2014. nov. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy lát benned valamit, és így akar ösztökélni, hogy gyakorolj keményebben. Nem biztos, hogy rosszat akar...
2014. nov. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát lehet hogy a tanár viselkedése sem a legjobb, de az biztos, hogy ha gyakorolnád azt amit mond akkor nem kötne beléd.

Talán még jobb is így, mert van tanár aki látja h nem gyakoroltad amit mondott, de nem szól semmit, hiszen neki mind1, megkapja a pénzt. Szóval az hogy szóvá tette, lehet annak a jele is, hogy törődik veled stb..


Amúgy egy tanács, ha gyakorolsz, hasznosan oszd be az időd/kedved. Kezd azzal amiben nem vagy jó, ha pl azt mondta h írj egy szólót, akkor előbb foglalkozz azzal, és csak útána játsz számokat, szólókat amiket már tudsz.

Gitározhatsz te napi 3 órát is, de ha csak azzal foglalkozol ami már jól megy, akkor nem sokat fejlődsz. Csináld úgy, hogy a nap végén elmondhast, hogy tanultál vmi újat.

2014. nov. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
keress egy másik tanárt :D
2015. jún. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!