Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ebből eredhet, hogy nehezen...

Ebből eredhet, hogy nehezen tudok azonosulni másokkal?

Figyelt kérdés

Na szóval, most 14 éves vagyok, és nehezen ismerkedek, sokat gondolkodok, főleg filozófián (élet értelme, világ teremtés stb.) a korombeliekkel nem igazán találom a hangot.


Ez lehet szerintetek a gyökere?

3 éves koromba elkezdtem az óvodát, de gyorsan abbahagytam és csak nagycsoportba jártam.

Emlékszem, 3 évesen amíg jártam, nagyon nem szerettem, amikor már megláttam, hogy hozzák az ebédet, már sírtam, hogy itt hagytak Édesanyámék.:)


Azután, mivel nagyszülőkkel, idősekkel éltem, itthon maradtam, hatalmas lett a szókincsem, sokat tanultam, de gyerekkel nem játszottam, nem találkoztam, csak az unokatestvéremmel, aki velem egyidős.


Fiú létemre kiskoromban rengeteg néztek lánynak, a hajam miatt és a szelíd arcom miatt.

Még ma is, de ritkábban. Lehet mondjuk ez is az oka


Az egyik legjobb tanuló vagyok ma az évfolyamomban, de még mindig szívesebben vagyok felnőttekkel.


A kérdéshez visszatérve: Ez szerintetek pozitív dolog-e, és ez lehet-e az egésznek az oka?


2014. nov. 2. 16:29
 1/1 anonim válasza:

ismerős helyzet :)

én is sokat gondolkozom az ilyeneken,most keresem az összhangot a korosztályommal,de én is jobban kedvelem az idősebbek társaságát

barátkozz,beszélgess hétköznapi témákról :)

az jó ha fiatal vagy és olyan dolgokkal foglalkozol,az már kevésbé hogy antiszociális vagy :/

és igen,lehetséges hogy emiatt van

2014. nov. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!