Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belemennétek úgy egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek úgy egy kapcsolatba, hogy nagyrészt csak a szexről szól?

Figyelt kérdés

Úgy, hogy mindkettőtöknek sok a dolga, nincs időtök folyton a másik nyakán lógni, csak hetente néhány órára találkoztok, mondjuk havonta elmentek valami programra, de egyébként csak annyi, hogy találkoztok valamelyikőtöknél, beszélgettek picit, filmeztek, összebújtok, szeretkeztek. Nem vagytok szerelmesek, de van köztetek valami, jó az összhang és a vonzalom is erős. Ugyanakkor úgy mutat be a másik a barátainak, a családjának, mintha a párja lennél, hiszen az is vagy... csak épp a szexről szól az egész.

Egy srác össze akar velem jönni, de tudom, hogy ez lenne belőle, mivel mindkettőnk olyan időszakban van, mikor inkább önmagára koncentrál, csak jó ha van mellette valaki - akivel nem kell sokat törődnie. Hozzá kell tennem, hogy nem vagyok az a fajta, aki belemenne egy szexkapcsolatba, eddig csak 2 pasival feküdtem le...de úgy tűnik, most ez tenne nekem jót.

21/L


2014. okt. 31. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocs nem olvastam végig,de nem mennék bele egy olyan kapcsolatba. Ja és férfi vagyok.
2014. okt. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A semminél jobb.


Csak azzal kell tisztában lenni, hogy ha az egyiknek jön valaki más akkor ennek vége szakadhat.


De lehet h egy idő után észre sem fogjátok venni és valóban egy pár lesztek.

2014. okt. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Figyelj......felnőtt ember vagy, tedd azt, amit te szeretnél, amire vágysz és amire úgy érzed hogy szükséged van vagy esetleg boldoggá tenne.

Én jelenleg is ilyesmi kapcsolatban vagyok nő létemre. mert a körülményeim most ezt teszik lehetővé.

De nem kérdezem/kérdeztem senkitől, hogy jó-e így....nekem és a férfinek jó, a többi nem számít, aztán lesz ami lesz.

A lényeg hogy érezd jól magad, és mindet csak addig csinálj amíg élvezetet nyújt :)

2014. okt. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a valaszom nem. 18/L
2014. okt. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez tök klassz. én benne lennék.
2014. okt. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. okt. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmiképp. Ha valakivel csak heti néhány órát találkozok abban nem tudnék annyira bízni hogy lefeküdjek vele. Bármennyire is vonzó... nem igazán a szex a lényeg számomra egy kapcsolatban, az csak egy kicsi része. Ha arról szólna az egész annak semmi értelme nem lenne. Ennél még egyedül is sokkal jobb.

De hogy neked mi a jó azt neked kell tudni.

2014. nov. 1. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!