Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már, hogy nektek is...

Volt már, hogy nektek is valamiben ilyen gyökeresen változott az ízlésetek?

Figyelt kérdés
Eddig utáltam,hogyha valaki nem borotválkozott. Egy osztálytársam viszont egész nyáron borotva és fodrász nélkül létezett,de most megborotválkozott és levágatta a haját. Rájöttem,hogy szőrösen sokkal jobban tetszik,pedig az elején mindig piszkáltam,hogy borotválkozzon már.Ebben a pár napban rájöttem,hogy igazából már tetszik a borosta meg a nem túl nagy szakáll,pedig régebben elképzelni sem tudtam,hogy ezt szexinek találjam. Nektek is változott már így az ízlésetek valamiben?
2014. nov. 3. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt ilyen személyesen is és másokon is tapasztaltam.

Fiú létemre hosszú volt a hajam és ezzel csesztettek, hát jó. 6 hónap megaláztatás után levágattam. Szerinted ezután mijött? Ugyan úgy csesztettek, hogy milyen csúnya vagyok így, hosszú hajjal sokkal jobban nézek ki.

Most raszta hajam van és szrok rájuk!

2014. nov. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Öltözködésben.

Régen az számított, hogy elegáns, "csini" legyen, most az, hogy kényelmes:S

2014. nov. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A raszta iszonyat menő,nekem is van 3 tincsem,igaz az elveszik a hosszú hajamban,de így is élvezem a tudatot,hogy az ott van. :D


Második,én pont fordítva,régen a kényelemre mentem öltözködésben,most a nőiesség számít..bár ezt betudom annak,hogy "felnőttem". :)

2014. nov. 3. 18:48
 4/11 anonim ***** válasza:
Gyerekként nem ettem meg semmi pénzért a rántott húst, chilis babot és hasonlókat: ma nem győzők betelni vele, degeszre tudom falni belőle magam :D
2014. nov. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem vannak olyan tincseim amik tele vannak gyönggyel :D

Igaz, ápolni nem épp a legjobb de teljesen megéri, hogy van az az 58 tincsem :)

2014. nov. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én a petrezselymet régen nem ettem meg, de most már szeretem. Viszont a köménymagot utálom, mióta az eszemet tudom.
2014. nov. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Régebben én is úgy voltam vele, hogy gyűlöltem a borostás férfiakat, most már ugyanezért meg tudok őrülni, de én pont abban a korban vagyok, amikor már nem a kisfiúkra bukom, akiknek a hajával fel is lehetne söpörni. Na, nekik nem állna jól a borosta :D
2014. nov. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ja, a nők. 23 éves koromig kerestem a megfelelőt. Azóta semmi. Egyáltalán nem érdekelnek... immáron már lassan 4 éve.
2014. nov. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is ezen kaptam magam mostanában és pontosan úgy változott meg az ízlésem, mint neked (gondolok itt az arcszőrzetre meg a hosszabb/ stílusosan kócos hajra) Gondolkoztam is, hogy miért... és, nos szerintem azért, mert most már valószínűleg kevésbé adok a média által befolyásolt ideálképre és előtérbe került a saját, egyedi ízlésem. Vagy csak elkezdtem felnőni és szimplán nem vonz a tökéletesség...
2014. nov. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Én is a felnövés,ízléskifinomulás számlájára írom azt hiszem,de meglepett azért a felismerés.


Köszönöm egyébként mindenkinek,mentek a zöldek. :)

2014. nov. 3. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!