Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Srácok férfiak ti hogy kezelit...

Srácok férfiak ti hogy kezelitek magatokba?

Figyelt kérdés

Köztudott hogy a Nőknek mindig kell valami új, nem bírnak megállni,(tisztelet annak a csekély kivételnek) itt most leginkább arra a viselkedésre lennék kíváncsi amit kivált, Hogy kezelitek az olyan helyzeteket, h a Nőt körbe veszi mindenféle más férfi,ki vannak teljesen szolgálva,

épp ezért részünkről kb olyan lesz a helyzet mintha azokkal a férfiakkal kellene versenyezni a nő kegyeiért. Ami szerintem elég szánalmas dolog ez az elnyomás, olyan, ha valaki A -t mond, akkor én mondjak gyorsan A meg B t is, csak hogy a figyelem közepén én legyek.ki tud nagyobbat mondani elven, ez annyira gyerekes dolog.

Na de ami a lényeg, úgy mentek bele helyzetekbe, kapcsolatokba, hogy végig kell hallgatnotok, meg néznetek hogy a Lány milyen büszkén áradozik a "barátairól, meg így meg úgy szereti őt meg őt.. eleve h a telefonkönyve is tele már mindenféle névvel, Ha meg ezt nem fogadod el, és nem mosolyogsz és hallgatod te is vigyorogva amiket mesél, akkor a csaj tovább lép. nem tudom ti hogy vagytok de engem Pl nem érdekel h a "kis pistával mit mikor hogy csinált és milyen jólérezte magát.

az ilyet hogy viselitek ?

Már eleve, legalább is én rosszul vagyok tőle ettől a világias nézettől hogy a bizalom és a hűség teljesen el lett nyomva. Én elvárom egy nőtől ha én őszinte vagyok vele akkor ő is az legyen. Hogy kezelítek, ha van egy nő, és érezteti irántatok az érdeklődését, ti meg jóhiszeműen belementek aztán meg ha komolyabbra fordulna, legalább is te azt hiszed, akkor jön képbe egy másik férfi akit jaj de szeret.aztán te meg azzal a férfival versenyezhetsz harcolhatsz vele, Magyarúl rákényszerűlsz olyan helyzetbe hogy felvállald magad, azt az oldalad amit nem is szeretnél. Sajna ahogy észrevettem ez van a mai helyzetbe.


2014. nov. 4. 15:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Na meg ha nem működsz együtt akkor jönnek a sértegetések, gúnyos szimbolikák, mintha te lennél mindenbe a rossz
2014. nov. 4. 15:18
 2/7 anonim ***** válasza:
ugyan nem vagyok férfi, de az még véletlenül sem fordult meg a fejedben, hogy rossz nő után mész nem? Lehet rosszul gondolom, de 10 nőből kettő ilyen. Válaszd a másik nyolcat, és nem kell versengeni. Az a nő, aki ezt teszi a férfiakkal nem érett még a szeretetre...ennyi a véleményem, kövezz meg. 28/n
2014. nov. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
vagy épp forditott arányban 10ből 2 Nem ilyen :D azért is írtam oda hogy tisztelet a kivételnek, véletlen se vegye senki magára. Mellesleg te Nő vagy, nem tudhatod mi mit élünk meg, Mint ahogy, most lehet durván fogalmazok mi se fogjuk soha tudni, érezni hogy a Menstruáció milyen, mert teljesen más nemek vagyunk :d De igazad van abban hogy sokan nem érettek. ebből is a tapasztalatom az, Hogy amelyik nő nem követi ezt a "divatot, azt kiveti a társadalom, pont azért mert ez a hülye divat világ ezt diktálja h akkor vagy nagy, státusz szimbólum h minél inkább kitárulkozol. Ugyan ez forditva is. ha egy ember a természeténél fogva nem olyan hogy nyomja ezerrel a rizsát, beszél meg csinál, inkább kicsit magának él, azt is a nagy többség kiveti,semmibe veszik és úgy kezelik meg cimkézik hogy unalmas.
2014. nov. 4. 15:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor szenvedj,és versengj bánom is én. Abban biztos vagyok, hogy rossz fele van fordítva az arcod...
2014. nov. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Már kapásból a bekezdés sántít. A "kivételek csoportját" nem kevés ember gazdagítja - de szögezzük le, nem biztos, hogy a szóban forgó lánnyal van a "probléma". :-)

Minek kínlódni egymás mellett, így? Olyat keress, aki nem idegesít és akit Te sem idegesítesz.


Mindemellett észre kéne venned, hogy folyton versenyzünk egymással. Mindenki mindenkivel. A testvér a testvérrel, osztálytárs az osztálytárssal, barát a baráttal*, és így tovább. Nem minden verseny vérengző és rossz - és például amiről Te beszélsz, csak egy hétköznapi dolog a sok közül. Ha érdekel a nő, miért nem versenyzel érte? Miért adod be a kulcsot? Miért nem igyekszel kiküszöbölni az adodódó problémákat? Miért nem küzdesz valamiért/valakiért, ami/aki megéri?

2014. nov. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
* Nem kell nagyot gondolni: elég, ha csak arról van szó "na, ki tud jobb poént mondani?" vagy "ki bír több chipset megenni hányás nélkül?".
2014. nov. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Úúúú de ismerős, ez nagyon tipikus fajta :) Én is megjártam egy ugyanilyen csajjal. Először kis szende, aranyos, visszafogott, aztán összejössz vele és kinyílik a csipája - észre se veszed és már ott flörtölget vadidegenekkel meg illegeti magát NEKIK a te szemed előtt. Hát nem kellett sok idő, hogy beteljen a pohár, nem raboltattam túl sokáig az időmet vele :D

Nekem is az a véleményem, hogy ez a lelki éretlenség tünete, mást kell választani. Olyat, aki megbecsül és tisztel téged.

2014. nov. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!