Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változzak meg?

Hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés

Eloszor is bocsi, tabletrol vagyok, ezert ekezetek nelkul irok :D

Nos, a kerdesem az, hogyan lehetnek felszabadultabb, nepszerubb, hogyan legyek a kozeppontban?

Regebben az elozo osztalyomban igy volt kb, de atmentem gimibe es most van 2 ember akivel joban vagyok, szunetekben is csak ulunk es beszelgetunk... Mindig engem talalnak meg,piszkalnak meg stb. Ezen szeretnek valahogy valtoztatni.

Pl. Ke$sha Tik Tok cimu videoklippjeben is nyira megvaltozik a csaj, hogy a csaladja is sokkot kap. Addig valoszinuleg vmi "jokislany" lehetett. En is efele valtozasra gondoltam.

A masik, hogy keresztanyam skizofren, eleinte rossz volt de mostmar igyekszem olyan lenni mint o. Allandoan porog, mindenhol balhezik, megmondja a velemenyet az embereknek szval teljesen meghulyult... Tudom hogy ez nem jo, de en is szeretnek ilyen lenni. Ennyire porgos sosem voltam, nem is ilyen vagyok, de meg ha eroltetve is, a kozeppontban szeretnek lenni, suliban is stb. Stilust is valtoztatni kellene, tudom. Olyan "lazado kamaszosra" :DDDDD. Megegyszer mondom, hogy tudom ez nem helyes, inkabb maradnek csendes stb-stb de meg szeretnek valtozni!

Valaszokat elore is koszonom

14/F



2014. nov. 4. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
39%

sosem fogsz tudni megváltozni

alakítgat rajtad az élet egy keveset (azt sem önszántadból, hogy "na most én megmutatom"), de gyökeresen aligha fogsz megváltozni

én régen a csajozással voltam így

alapjáraton ez a szerelmes hűséges típus vagyok és amikor a "nagy szerelmem" otthagyott, akkor egyfolytában azon voltam, hogy olyan legyek mint a nagy nőcsábászok

példaképként tekintettem azokra, akik csak kihasználják a nőket, olyan akartam lenni mint ők, irigyeltem hogy nekik egy nő sem okozhat fájdalmat

aztán később rájöttem, hogy ez nem így működik :D

2014. nov. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Miért akarsz megváltozni? Valaki miatt , vagy te nem érzed jól magad "csendesnek"? Azokban jobban megbíznak az emberek,akik komolyak és csendesek, mint aki hangos ,szétszórt,lázadós. De ha te nagyon nem érzed jól magad úgy,ahogy vagy,akkor keress magadnak egy példaképet,aki úgy viselkedik,ami neked is tetszik és sajátítsd el a viselkedését.
2014. nov. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. En magam szeretnek megvaltozni,mondom, regen nem ilyen voltam, ez nem en vagyok.De meg ennyire lazados sem voltam soha.Peldakepet? Huhh... :D Ja, am nem akarok drogozni,inni,betorni, stb. Szoval nem olyan szeretnek lenni, csak porgosebb.
2014. nov. 4. 19:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól, hogy a stílusodat megváltoztatod, még nem lesz több barátod. Valahogy a viselkedéseden kellene javítani.

És nem kell megváltoznod, csak azért mert több barátot szeretnél. Nyilván ha valaki barátkozni akar veled, akkor elfogad olyannak amilyen vagy :)

2014. nov. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem feltetlen baratokat akarok ezzel szerezni ;)
2014. nov. 7. 22:27
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem CSAK barátokat szeretnél, akkor is ugyanaz a helyzet. Ha igazán szeret valaki akkor elfogad úgy ahogy vagy. És a lányok többsége is jobban szereti a "cuki és aranyos" fiúkat, nem úgy, mint azokat akik önimádó, nagyképű balfékek.

Bár ízlések és pofonok:)

2014. nov. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!