Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Párom szó szerint idegbeteg...

Párom szó szerint idegbeteg lesz egy számítógépes játéktól, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Van egy játék, amin teljesen felidegeli magát, üvöltözik torka szakadtából, csapkod, minden baja van tőle. Ugyanakkor mégis ragaszkodik hozzá, mondhatni függő. Sajnos távkapcsolatban élünk, így nem tudom leállítani mikor így kiakad, de nem tudom, hogy mit tehetnék, hogy ilyen messzeségből megnyugtassam. Ha együtt vagyunk nem nagyon játszik, olyankor velem törődik, ha játszik is kicsit, akkor sem lesz ilyen ingerült. De ha nem vagyok ott, akkor tök mindegy mit mondok, ugyanúgy kiabál és bunkón beszél (nem sérteget vagy ilyenek, csak a hangneme az). :(

2014. nov. 4. 21:46
1 2
 1/18 Magyarmanó ***** válasza:
Melyik játék ez?
2014. nov. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mit számít az, a lényeg, hogy kikel önmagából.
2014. nov. 4. 22:05
 3/18 Magyarmanó ***** válasza:
68%
Mondjuk úgy könnyebb segíteni ha tudjuk, hogy miről van szó...de mindegy
2014. nov. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy a segítségnek köze van a játék nevéhez, de ezesetben akkor köszönöm. Word of Tank a játék neve.
2014. nov. 4. 22:08
 5/18 anonim ***** válasza:
Miért kellene megnyugtatni? Ha zavarná, akkor nem játszana vele. Csak a vérmérsékletéből adódik, hogy így reagálja le. Nincs ezzel semmi gond.
2014. nov. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%

"teljesen felidegeli magát, üvöltözik torka szakadtából, csapkod, minden baja van tőle"


Párod? Távkapcsolat? Függő? Mit tehetnél?

Szerintem gyorsan felejtsd el!

2014. nov. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
utolsó: bár ilyen egyszerű lenne, de szeretem és ő is szeret. És ha együtt tudunk lenni, nincsenek is ilyen problémái, ebben a tudatban pedig végképp nehéz. (Különben próbáltunk szakítani, 3 hétig bírtuk külön, de azt is végig szenvedve, pedig egyáltalán nem beszéltünk, de nem lett könnyebb, sőt)
2014. nov. 4. 23:08
 8/18 anonim ***** válasza:
94%

Vegyél neki aranygolyót és prémiumtankot. :-D


Azon a játékon én is kiakadtam párszor, amikor játszottam vele.

2014. nov. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Pff, Word of Tankson ennyire felhúzza magát? Akkor soha ne engedd neki, hogy Dota/Lol elé üljön, mert naponta vehettek új monitort :DD
2014. nov. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
0%
AKKOR OLYAN LESZ A LÓ MINT A SZAMÁR JÁTSSZ TE IS EGY JÁTÉKKAL VAGY IDEGESISTD FEL MAGAD IS ÚY BESZÉLJ VELE...REMÉLEM BE VÁLIK PL A SUPER MÁRIO FLASH GYAAA AZ 1 SINT NAGYON NEHÉZ A MÁSODIKAT HA MEG NEM TUDTAD AKOR VISZA AZ ELSORA A
2014. nov. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!