Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Párom szó szerint idegbeteg...

Párom szó szerint idegbeteg lesz egy számítógépes játéktól, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Van egy játék, amin teljesen felidegeli magát, üvöltözik torka szakadtából, csapkod, minden baja van tőle. Ugyanakkor mégis ragaszkodik hozzá, mondhatni függő. Sajnos távkapcsolatban élünk, így nem tudom leállítani mikor így kiakad, de nem tudom, hogy mit tehetnék, hogy ilyen messzeségből megnyugtassam. Ha együtt vagyunk nem nagyon játszik, olyankor velem törődik, ha játszik is kicsit, akkor sem lesz ilyen ingerült. De ha nem vagyok ott, akkor tök mindegy mit mondok, ugyanúgy kiabál és bunkón beszél (nem sérteget vagy ilyenek, csak a hangneme az). :(

2014. nov. 4. 21:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én is WoT-ozok. Mond meg neki ha zsinórba 3x-kikap fejezze be 10k csata felett járok nekem beválik ez a módszer. Mondjuk idén egy egeret én ir ketté törtem :D meg ne aggódj rád nem veszélyes max pöttyet flegmázik.
2014. nov. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ezzel nem lehet mit csinálni. Vannak akik idegbetegek lesznek egy játéktól és vannak akikből nem vált ki különösebb reakciót. Egyénfüggő.

Én pl idegbeteg játékos vagyok. Volt olyan, hogy egyedül voltam, felhúztam magam és felhívtam a barátomat, hogy kiba...om az egész gépet az ablakon, kidühöngtem magam, elmondtam mi az ami felidegelt ő jót röhögött, megnyugtatott. Aztán sikerült túljutnom azon a részen ami sokáig nem ment és aztán tök boldogan megint felhívtam, hogy sikerült. Ő velem örült és megint csak kiröhögött :D

Aztán amikor ketten egymás ellen játszunk valamit, na akkor vagyok csak igazán ideges :D Ő többször nyer mint én, de nem bírok leállni amíg minimum nem egyenlítek és a legidegesítőbb az egészben, hogy ő mindig nyugodt tud maradni :D Szerencsére teljes mértékben tolerálja a hülyeségeimet :)

2014. nov. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
váltson át wow-ra és jöjjön a molten-re,majd én kezelésbe veszem,mindenkit be fog alázni és akkor nem lesz ideges
2014. nov. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

A számítógépes játékok olyanok, hogy a gép mindig nyer. Mert nem fárad, nem beteg, nem bosszantja, hogy elvesztette az előző öt partit.

Aki leül a géppel játszani, azt ennek tudnia kell. Vedd rá a párodat, hogy emberekkel játsszon, kártyázzon, társasozzon! Már ha egyáltalán tud veszíteni.

Ha nem képes nyugodtan veszíteni, jobb mielőbb lapátra tenni.

2014. nov. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"A számítógépes játékok olyanok, hogy a gép mindig nyer. Mert nem fárad, nem beteg, nem bosszantja, hogy elvesztette az előző öt partit.

Aki leül a géppel játszani, azt ennek tudnia kell."


Kmh..Online játékról volt szó. Amit ugyanúgy emberekkel játszol, csak a közeg virtuális.

2014. nov. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"utolsó: bár ilyen egyszerű lenne, de szeretem és ő is szeret."


Te tudod, de most a jövődre kell gondolni. Ha egy játék miatt "idegbeteg", "kiabál és bunkón beszél", akkor az összeköltözés után nemsokkal várhatod az első pofonodat is. És lesz türelme 2 gyerekhez? És a gyerekek majd örökké a hátát fogják nézni a számítógép előtt ülő "apjuknak"? Vagy van egyéb terve a jövővel kapcsolatban?

2014. nov. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Csak ennyire irok,tovabbi jó idegbeteg nezegetest!

Szerintem pszichopata az illető!

1normalis ferfi max.30evessen kinő ezekböl,a baratom játékokbol!Benne a nevében játék,gyerekeknek valo!

2014. nov. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kedves előző, te nem kicsit vagy primitív. Pszichopata?! Talán nem kellene olyan fogalmakkal dobálózni, amik jelentéséről fingod sincs...

És szomorú, ha egy felnőtt, kinő a játékokból. Aki nem tud játszani, az számomra nem intelligens ember. Ugyanis PC játékon kívül iszonyatosan sok más játék is van. A sportágak többsége játék, amit játékvezető vezet, a sakk egy játék, minden kártyajáték játék, beleértve a pókert is, minden szerencsejáték játék. A társasjátékok is játékok, melyek jelentős része kifejezetten felnőtteknek készül. A kvízvetélkedők is játékok.

2014. nov. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!